top of page

Podzimní novinky v HolosuMilí přátelé,

rádi bychom vás informovali o aktuálním dění v Holosu. S ohledem na nepříznivou situaci s COVIDem musíme omezovat naše akce i osobní kontakty a opět přecházíme více do online prostoru. I tak se toho ale u nás děje hodně, jak se můžete níže dočíst.


COVIDová opatření

Museli jsme zrušit většinu našich akcí v tomto období. Pozastaveny jsou všechny volnočasové aktivity - jóga, tanec, vernisáže výstav.

Zrušeny jsou také semináře holotropního dýchání ve velké skupině 14.-15. října i malá skupina 13. října. Je pravděpodobné, že budeme rušit i další semináře, uvidíme podle vývoje situace.

V nutných případech, kdy je potřeba holotropní terapie pro naše klienty, provádíme individuální holotropní dýchání, při kterém je terapeut s ochranou dýchacích cest.

Individuálně provádíme rovněž muzikoterapii i sandplay, vše s rouškami. Prostory v Holosu po každé terapii dezinfikujeme pomocí ozonu. Konzultace nyní poskytujeme zejména vzdáleně - online po Skypu.


Podpora pro klienty

Konzultace přes Skype se nám na jaře osvědčily a nabízíme je tak i nyní, jak pro naše stávající klienty, tak i pro nové. Pro objednání je třeba kontaktovat MUDr. Hrabánka v obvyklém čase Út - Čt 8:30 - 9:00 na tel. 603 718 185.

Pro skupinovou podporu nabízíme Skupinu sdílení Lotos, která opět přechází do online prostoru. Nejbližší je 21. října od 15:00 do 17:00.


Výcvik Grof Legacy Training - Holos

Museli jsme odložit slavnostní zahájení a první modul výcviku Grof Legacy Training - Holos. První skupina studentů je však kompletní a studuje materiály, které má od nás k dispozici k prvnímu modulu. Ten proběhne 15.-19. března 2021.

V nedávné době proběhlo také online setkání všech učitelů Grof Legacy Training na celém světě se Stanislavem a Brigitte Grofovými a všichni si tak vzájemně vyjádřili podporu v těchto náročných časech.


Vydání knihy Cesta psychonauta

Dvojdílná rozsáhlá publikace Stanislava Grofa Cesta psychonauta půjde již brzy do prodeje! Oba díly si tak budete moci zakoupit ještě během podzimu.

Cesta psychonauta je jedna z nejdůležitějších knih, které kdy byly o lidské psýché a duchovním hledání napsány. Toto nové pochopení umožnil objev LSD – mikroskopu a dalekohledu do lidské psýché -, který učinil Albert Hofmann, a další psychedelické látky. Tato souhrnná práce je mistrovským dílem zabývajícím se světem psychologie a psychoterapie, holotropním dýcháním, mapami psýché, zrozením, sexem a smrtí, psychospirituálním znovuzrozením, kořeny traumat, psychospirituální krizí a transpersonálními zážitky, karmou a reinkarnací, vyšší kreativitou, velkým uměním a archetypy.


Podpora pro Holos

Rádi bychom poděkovali všem našim podporovatelům, kteří nám v této obtížné době posílají pravidelné finanční příspěvky. Tato krize pro nás znamená velký výpadek příjmů a dary od vás jsou pro nás důležitou pomocí. Jsme nezisková organizace a výši daru si tak můžete odečíst od základu daně z příjmu. Budeme vděční v této nové vlně epidemie za jakoukoliv podporu.


Výstavba nové ubytovací části Holos Centra

Dokončujeme pro vás nové prostory, kde bude možné se pohodlně ubytovat na některém z našich seminářů. Prostory budou využívat také studenti výcviku Grof Legacy Training - Holos. Přes léto nám pak nové prostory umožní dělat současně týdenní integrační pobyty i poskytovat obvyklou terapeutickou individuální péči.Přejeme hlavně pevné zdraví, dávejte na sebe pozor!

S pozdravy

tým Holos Centra


336 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page