Vlaštovské schody 2022
Multižánrový benefiční hudební festival pod širým nebem


30. července 2022 od 18:00
Holos Centrum  v Opavě-Vlaštovičkách

 

Absolventi Letní školy zpěvu

O festivalu

Festival  Vlaštovské schody vznikl v roce 2016 jako malý absolventský koncert Letní školy zpěvu v Holosu. Postupně se na pódium přidávali i profesionální hudebníci a nyní je díky své jedinečné atmosféře a příjemném prostředí Holos Centra oblíbenou malou hudební scénou opavského kulturního léta. 

V minulých letech tak na Vlaštovských schodech vystoupili Kapela Ptakustik, Jaroslav Pszczolka, Jiřina Raszka Marušáková, Johana TeryngerováKapela Nedivoč, Šárka SecováJindra Holubec,  Míša Slívová, Václav Kramář, Blue Sonety, Lukáš Sommer, Krhut & Kozub, Brigita & Štěpán a desítky absolventů Letní školy zpěvu v Holosu. Každý ročník byl jedinečným zážitkem a zveme i vás na již 7. ročník! Svou účastí zároveň podpoříte činnost Centra Holos, které  pomáhá lidem  s duševními potížemi a v krizových životních situacích. 

Děkujeme a těšíme se na vás!

Jakub König  a Malé zvíře

 

Jarem Být

Opavská kapela Jarem být se na Vlaštovských schodech představí v triu ve složení Michal Poláš, Veronika Frélichová a Jan Stejskal. Loni vydali své debutové album s názvem Jarem. Jak o nich píše Český rozhlas Ostrava, pro jejich muziku je příznačná snaha neklouzat jen po povrchu. Dokládají to přemýšlivé a příjemně nafrázované texty, které zobrazují osobní krize a problémy. Nechybí v nich neotřelá slovní spojení a místy ani poetická imaginace.

 

Vstupenky

V předprodeji    300,-

Na místě 400,-

VIP vstupenka 750,-
(Nejlepší místa k sezení a pivo a limo zdarma!)

Staňte se sponzorem! 

Podpořte konání festivalu jako sponzor a přispějte tak k rozvoji Holos Centra!

Podporou festivalu podpoříte zároveň celostní péči o duševní zdraví lidí, kteří tak nemusí být léčeni psychofarmaky, a to v celé řadě případů depresí, úzkostí, panických poruch, anorexií, OCD, PTSD a dalších onemocnění. 

Rádi zveřejníme vaše logo zde na webu, na plakátu i v prostoru konání festivalu, aby veřejnost viděla, že vám na duševním zdraví lidí záleží!

Staňte se dobrovolníkem! 

Podpořte konání festivalu jako dobrovolník! Užijte si festival zcela zdarma a poznejte zblízka jeho organizaci. Pomáhat budete s přípravou prostoru, s prodejem ve stánku s občerstvením, s obsluhou grilu, palačinkovače, s kontrolou vstupenek, s péčí o hudebníky a vším možným, co ještě bude potřeba. Zaregistrujte si dobrovolnickou vstupenku a domluvíme se na podrobnostech. Počet míst pro dobrovolníky je omezený!

Ubytování ve stanovém městečku na zahradě

Pivo - Limo - Gril - Palačinky

Předchozí ročníky

2021 -