top of page

Pravidelné kurzy

Holos Centrum je také centrem kulturním a společenským. V průběhu školního roku u nás probíhají volnočasové aktivity pro děti i dospělé, do kterých se mohou zapojit i lidé, kteří jsou u nás na sebepoznávacích pobytech. 

Zde najdete aktuální nabídku kurzů, které zrovna běží: 

Pondělí

17:30 - 19:00     Večerní taneční pro dospělé

19:00 - 20:30     Taneční klub

Úterý 

18:00 - 19:30     Jóga

Čtvrtek

17:00 - 18:00     Lady Styling - začátečníci

18:00 - 19:00     Lady Styling - pokročilí

19:00 - 20:30     Taneční klub

Tvořivá dílna - termíny jsou v Programu akcí.

Taneční škola Holos

Taneční škola

Holos má ve výuce tance mnohaletou historii a řadu úspěchů na národních i mezinárodních soutěžích. Vedou ji trenéři mezinárodní třídy Milan Hrabánek s dcerou Barborou. V průběhu roku pořádáme i taneční workshopy, na kterých spolupracujeme třeba s Kubou Mazůchem, Míšou Gatěkovou a dalšími profesionálními tanečníky. 

 

V současné době se věnujeme hlavně tanci pro radost, a to v každém věku. Taneční klub Holos se schází dvakrát týdně a trénuje latinskoamerické i standardní tance ve formacích, se kterými pak vystupuje na plesech a dalších společenských akcích. 

Večerní taneční pro dospělé je kurz určený začátečníkům - párům, kteřé se chtěji naučit základy latinskoamerických (chacha, bachata, salza, merengue...) a standartních tanců (valčík, polka, waltz, tango..), které využijí na plesech či jiných společenských akcích. Cílem kurzu je během 12 setkání seznámit tanečníky se základy tanců a naučit se je tančit od základů. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

Lady Styling je kurz sólo pro ženy zaměřený na karibské tance bachata, salsa, chacha, merengue... Máme skupiny pro začátečníky i pokročilé. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

logo_opava_bile.jpg

Činnost Taneční školy Holos podporuje v rámci projektu "Roztančete své tělo v každém věku" Statutární město Opava v programu Prevence kriminality. 

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte Báru pro více informací!

Jóga v Holosu

Jóga

Pravidelné cvičení jógy pod vedením zkušené lektorky Jany Vysoudilové, která se cvičení jógy věnuje již 35 let.

Hatha jóga, Jin jóga, bioenergetika. Živě hraná relaxace na každé hodině.

Cvičíme každé úterý od 18 do 19:30. Kurz má 12 lekcí a jeho celková cena je 1200 Kč. Kdo začne chodit později, bude mu částka poměrně snížena. Jednotlivé vstupy stojí 150 Kč. 

+420 773 615 324

Tvořivá dílna

Tvořivá dílna Holos

V naší tvořivé dílně si můžete přijít vyzkoušet různé výtvarné techniky a využít je nejen pro zkrášlení interiérů, ale i v procesu sebepoznání a uzdravení duše.

Jednotlivé akce najdete pod heslem Tvořivá dílna v Programu akcí

Kurzy vede Kamila Světlíková a Jaroslav Kořínek. 

+420 773 615 324

bottom of page