top of page

Pravidelné kurzy

Holos Centrum je také centrem kulturním a společenským. V průběhu školního roku u nás probíhají volnočasové aktivity pro děti i dospělé, do kterých se mohou zapojit i lidé, kteří jsou u nás na sebepoznávacích pobytech. 

Zde najdete aktuální nabídku kurzů, které zrovna běží: 

Pondělí

17:30 - 19:00     Večerní taneční pro dospělé

19:00 - 20:30     Taneční klub

Úterý 

18:00 - 19:30     Jóga

Čtvrtek

17:00 - 18:00     Lady Styling - začátečníci

18:00 - 19:00     Lady Styling - pokročilí

19:00 - 20:30     Taneční klub

Tvořivá dílna - termíny jsou v Programu akcí.

Taneční škola Holos

Taneční škola

Holos má ve výuce tance mnohaletou historii a řadu úspěchů na národních i mezinárodních soutěžích. Vedou ji trenéři mezinárodní třídy Milan Hrabánek s dcerou Barborou. V průběhu roku pořádáme i taneční workshopy, na kterých spolupracujeme třeba s Kubou Mazůchem, Míšou Gatěkovou a dalšími profesionálními tanečníky. 

 

V současné době se věnujeme hlavně tanci pro radost, a to v každém věku. Taneční klub Holos se schází dvakrát týdně a trénuje latinskoamerické i standardní tance ve formacích, se kterými pak vystupuje na plesech a dalších společenských akcích. 

Večerní taneční pro dospělé je kurz určený začátečníkům - párům, kteřé se chtěji naučit základy latinskoamerických (chacha, bachata, salza, merengue...) a standartních tanců (valčík, polka, waltz, tango..), které využijí na plesech či jiných společenských akcích. Cílem kurzu je během 12 setkání seznámit tanečníky se základy tanců a naučit se je tančit od základů. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

Lady Styling je kurz sólo pro ženy zaměřený na karibské tance bachata, salsa, chacha, merengue... Máme skupiny pro začátečníky i pokročilé. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

logo_opava_bile.jpg

Činnost Taneční školy Holos podporuje v rámci projektu "Roztančete své tělo v každém věku" Statutární město Opava v programu Prevence kriminality. 

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte Báru pro více informací!