top of page

Taneční škola Holos

Holos má ve výuce tance mnohaletou historii a řadu úspěchů na národních i mezinárodních soutěžích. Vedou ji trenéři mezinárodní třídy Milan Hrabánek s dcerou Barborou. V průběhu roku pořádáme i taneční workshopy, na kterých spolupracujeme třeba s Kubou Mazůchem, Míšou Gatěkovou a dalšími profesionálními tanečníky. 

 

V současné době se věnujeme hlavně tanci pro radost, a to v každém věku. Taneční klub Holos se schází dvakrát týdně a trénuje latinskoamerické i standardní tance ve formacích, se kterými pak vystupuje na plesech a dalších společenských akcích. 

Večerní taneční pro dospělé je kurz určený začátečníkům - párům, kteřé se chtěji naučit základy latinskoamerických (chacha, bachata, salza, merengue...) a standartních tanců (valčík, polka, waltz, tango..), které využijí na plesech či jiných společenských akcích. Cílem kurzu je během 12 setkání seznámit tanečníky se základy tanců a naučit se je tančit od základů. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

Lady Styling je kurz sólo pro ženy zaměřený na karibské tance bachata, salsa, chacha, merengue... Máme skupiny pro začátečníky i pokročilé. Kurz začíná obvykle v září a v lednu. 

Chystáte se na dovolenou v Čechách? A co takhle s tancem? 

letni-skola-tance-2020-web.jpg

Online přenosy z karantény :-)

Od března jsme museli přestat kvůli epidemii scházet, ale ani to nás od tance neodradilo! Pět týdnů jste mohli každý čtvrtek od 18 hodin tančit s námi ve svém obýváku. A pokud jste to nestihli, všechny záznamy si můžete pustit tady: 

5. lekce
4. lekce
3. lekce
2. lekce
1. lekce

Přidejte se k nám!

Nové pravidelné kurzy budeme vypisovat od září 2020.

Zahájení kurzů brzy najdete

v Programu akcí

A tady pár fotek a videí z našich akcí:

logo_opava_bile.jpg

Činnost Taneční školy Holos podporuje v rámci projektu "Roztančete své tělo v každém věku" Statutární město Opava v programu Prevence kriminality.