top of page

Podmínky pro účast na akcích od 22.11.2021

Aktualizováno: 3. 12. 2021Od pondělí 22.11. budou pro vstup do Holosu platit v souladu s nařízením vlády nová opatření v souvislosti s COVIDem. Zároveň upravujeme podmínky pro účast na akcích, jejichž součástí je holotropní dýchání.


Konzultační činnost bude v maximální míře prováděna online. Pro osobní návštěvu je nutné splňovat některou z níže uvedených podmínek. Stejná pravidla platí i pro kurzy jógy a tance.

  • Dokončené očkování

  • Prodělané onemocnění v posledním půlroce

  • Zahájené očkování + PCR test (max 3 dny starý)

Pro semináře, jejichž součástí je holotropní dýchání, budeme vyžadovat u všech účastníků i personálů navíc ještě PCR test. Holotropní dýchání je technika, u které může snadno dojít k přenosu respiračních onemocnění a zároveň vyžaduje, aby se lidé cítili maximálně bezpečně. Proto v této době, kdy je COVID výrazně na vzestupu, požadujeme PCR test i u očkovaných. Testy je aktuálně možné dvakrát měsíčně absolvovat zdarma.

  • Dokončené očkování + PCR test (max 3 dny starý)

  • Prodělané onemocnění v posledním půlroce + PCR test (max 3 dny starý)

  • Zahájené očkování + PCR test (max 3 dny starý)

(V případě, že jste COVID právě prodělali a přetrvává u vás pozitivita PCR testu přestože již nemáte příznaky, postačí místo PCR testu provedení antigenního testu na místě.)


Vzhledem k nařízení vlády nebudeme moci poskytovat služby lidem, kteří bez vážného zdravotního důvodu nejsou očkovaní, s výjimkou online konzultací. Uvědomujeme si, že je to krok vlády, který může již nyní polarizovanou společnost dále rozdělovat a někteří jej můžou vnímat jako zásah do jejich svobody. Avšak v situaci, v jaké se nacházíme, kdy opět dochází k omezování zdravotní péče a hrozí zahlcení zdravotnického systému, je potřeba nějaká opatření udělat. Očkování je pro boj s tímto virem nejlepší řešení, jaké je v tuto chvíli k dispozici. Země, kde se podařilo proočkovat obyvatele v létě, nemusí přijímat taková opatření a řešit omezování společenského života. Přestože k vládě můžeme mít celou řadu oprávněných výhrad, dělá tato opatření s cílem ochránit společnost, nikoliv omezovat svobodu, jak si to mnozí vykládají. Jestli to vláda dělá dobře, je diskutabilní, ale i proto dělejme každý sám za sebe maximum pro to, abychom situaci pomohli.


165 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Unknown member
Nov 29, 2021

It's a really useful post, thanks for sharing your information, Join here for more details.. India Phone Number List


Like
bottom of page