top of page

Nový systém na přihlašování

Aktualizováno: 1. 7. 2022

Na našem webu jsme spustili nový systém pro přihlašování na akce i na individuální sezení. Nově je potřeba používat pro přihlašování svůj uživatelský účet, ke kterému se přihlásíte svým e-mailem a heslem. Heslo si můžete nastavit zde: https://prihlasky.holos.cz/login

Při každém přihlášení se vám už základní údaje vyplní vždy automaticky. Ve svém účtu také budete mít přehled o tom, co vše jste u nás absolvovali.


Kromě platby bankovním převodem můžete nově platit také platební kartou.


Přihlašování by mělo být jednoduché a intuitivní, pokud byste přesto měli nějaký technický problém nebo jste si nevěděli rady, kontaktujte nás na telefonech 607 794 757 nebo 773 615 324, případně na e-mailu holos@holos.cz.149 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2 Comments


Unknown member
Sep 05, 2022

Fmovies is a streaming portal that has a user-friendly interface and hosts a wide variety of movies in various genres, along with additional content like TV series and web shows FMovies Too.


https://fmovies6.com/top-6-movies-about-world-war-ii-online


Like

Unknown member
Aug 12, 2022

Health is just one aspect of a Healthy Life Human. It offers broad information on a variety of other topics, including astrology, entertainment, news, lifestyle, and travel. Healthy Life Human is changing the public's perception of fitness and health. This website provides trustworthy, dependable, and up-to-date information, and we did this by taking a practical approach to health, exercise, nutrition, well-being, food, and other themes.


Like
bottom of page