Vlaštovské schody 2021
Multižánrový benefiční hudební festival pod širým nebem


31. července 2021 od 18:00
Holos Centrum  v Opavě-Vlaštovičkách

 

Krhut & Kozub

Brigita & Štěpán

Absolventi Letní školy zpěvu

O festivalu

Festival  Vlaštovské schody vznikl v roce 2016 jako malý absolventský koncert Letní školy zpěvu v Holosu. Postupně se na pódium přidávali i profesionální hudebníci a nyní je díky své jedinečné atmosféře a příjemném prostředí Holos Centra oblíbenou malou hudební scénou opavského kulturního léta. 

V minulých letech tak na Vlaštovských schodech vystoupili Kapela Ptakustik, Jaroslav Pszczolka, Jiřina Raszka Marušáková, Johana TeryngerováKapela Nedivoč, Šárka SecováJindra Holubec,  Míša Slívová, Václav Kramář, Blue Sonety, Lukáš Sommer a desítky absolventů Letní školy zpěvu v Holosu. Každý ročník byl jedinečným zážitkem a zveme i vás na již 6. ročník! Svou účastí zároveň podpoříte činnost Centra Holos, které  pomáhá lidem  s duševními potížemi a v krizových životních situacích. 

Děkujeme a těšíme se na vás!

Krhut&Kozub foto 3.jpg

Jiří Krhut & Štěpán Kozub

Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydali na konci roku 2020 své debutové album s názvem Prásknu bičem. Tato ostravská dvojka si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší a svými vokály je na desce i koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová. Koncerty Krhuta a Kozuba nebývají často jen a pouze a o písničkách, ale protože společným jmenovatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, divák se tak na jejich vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasměje.

brigita-stepan2.jpg

Brigita a  Štěpán 

Brigita Cmuntová a Štěpán Klouček. Společně jsme začali tvořit v roce 2013. Naší inspirací byla ze začátku folková tvorba Zuzany Navarové, Vlasty Redla, které máme pořád moc rádi. Teď už tvoříme vlastní osobitý styl, který se nese na vlně pop/folk/folklor.

Vstupenky

V předprodeji    300,-

Na místě 350,-

VIP vstupenka 700,-
(Nejlepší místa k sezení a pivo a limo zdarma!)

Staňte se sponzorem! 

Podpořte konání festivalu jako sponzor a přispějte tak k rozvoji Holos Centra!

Podporou festivalu podpoříte zároveň celostní péči o duševní zdraví lidí, kteří tak nemusí být léčeni psychofarmaky, a to v celé řadě případů depresí, úzkostí, panických poruch, anorexií, OCD, PTSD a dalších onemocnění. 

Rádi zveřejníme vaše logo zde na webu, na plakátu i v prostoru konání festivalu, aby veřejnost viděla, že vám na duševním zdraví lidí záleží!

Staňte se dobrovolníkem! 

Podpořte konání festivalu jako dobrovolník! Užijte si festival zcela zdarma a poznejte zblízka jeho organizaci. Pomáhat budete s přípravou prostoru, s prodejem ve stánku s občerstvením, s obsluhou grilu, palačinkovače, s kontrolou vstupenek, s péčí o hudebníky a vším možným, co ještě bude potřeba. Zaregistrujte si dobrovolnickou vstupenku a domluvíme se na podrobnostech. Počet míst pro dobrovolníky je omezený!

Ubytování ve stanovém městečku na zahradě

Pivo - Limo - Gril - Palačinky

Předchozí ročníky

2020 - Fotky, videa
2019 - Fotky, videa
2018 - Fotky, videa
2017 - Fotky, videa
2016 - Fotky, videa

Organizátor

Za podpory

logo-MTC-v2-CZbila.png
logo_opava_bile.jpg
logo_1_cz-BERNARD.jpg

Mediální partneři