top of page

Vlaštovské schody 2024
Multižánrový benefiční hudební festival pod širým nebem


27. července 2024 od 17:00
Holos Centrum  v Opavě-Vlaštovičkách

Více info

Absolventi Letní školy zpěvu

O festivalu

Festival  Vlaštovské schody vznikl v roce 2016 jako malý absolventský koncert Letní školy zpěvu v Holosu. Postupně se na pódium přidávali i profesionální hudebníci a nyní je díky své jedinečné atmosféře a příjemném prostředí Holos Centra oblíbenou malou hudební scénou opavského kulturního léta. 

V minulých letech tak na Vlaštovských schodech vystoupili Lenka Dusilová, Jakub König s kapelou Zvíře jménem podzim, Kapela Jarem být, Kapela Ptakustik, Jaroslav Pszczolka, Jiřina Raszka Marušáková, Johana TeryngerováKapela Nedivoč, Šárka SecováJindra Holubec,  Míša Slívová, Václav Kramář, Blue Sonety, Lukáš Sommer, Krhut & Kozub, Brigita & Štěpán a desítky absolventů Letní školy zpěvu v Holosu. Každý ročník byl jedinečným zážitkem a zveme i vás na již 9. ročník! Svou účastí zároveň podpoříte činnost Centra Holos, které  pomáhá lidem  s duševními potížemi a v krizových životních situacích. 

Děkujeme a těšíme se na vás!

JaMaIr

Zvíře
Jarem

My Dva Trio

Vstupenky

V předprodeji    400,-

Na místě 500,-

Staňte se sponzorem! 

Podpořte konání festivalu jako sponzor a přispějte tak k rozvoji Holos Centra!

Podporou festivalu podpoříte zároveň celostní péči o duševní zdraví lidí, kteří tak nemusí být léčeni psychofarmaky, a to v celé řadě případů depresí, úzkostí, panických poruch, anorexií, OCD, PTSD a dalších onemocnění. 

Rádi zveřejníme vaše logo zde na webu, na plakátu i v prostoru konání festivalu, aby veřejnost viděla, že vám na duševním zdraví lidí záleží!

Staňte se dobrovolníkem! 

Podpořte konání festivalu jako dobrovolník! Užijte si festival zcela zdarma a poznejte zblízka jeho organizaci. Pomáhat budete s přípravou prostoru, s prodejem ve stánku s občerstvením, s obsluhou grilu, palačinkovače, s kontrolou vstupenek, s péčí o hudebníky a vším možným, co ještě bude potřeba. Zaregistrujte si dobrovolnickou vstupenku a domluvíme se na podrobnostech. Počet míst pro dobrovolníky je omezený!

Ubytování ve stanovém městečku na zahradě

Pivo - Limo - Gril - Palačinky

Předchozí ročníky

2023 - Fotky, videa
2022 - Fotky, videa
2021 - Fotky, videa
2020 - Fotky, videa
2019 - Fotky, videa
2018 - Fotky, videa
2017 - Fotky, videa
2016 - Fotky, videa

Organizátor

Za podpory

logo-MTC-v2-CZbila.png

Mediální partneři

logo_1_cz-BERNARD.jpg
bottom of page