top of page
kamca-bw.JPG

Kamila Světlíková

Lektorka Tvořivé dílny Holos, arteterapeutka

Kontakt:

+420 603 284 737

svetkam@seznam.cz

Životopis:

Narodila se v Opavě, kde také v roce 1984 vystudovala gymnázium.  Následně vystudovala střední pedagogickou školu v Přerově – obor vychovatelství.

Působila jako vychovatelka v Domově mládeže ve Vítkově a od roku 1986 působím jako vychovatelka ve školní družině při základní škole v Opavě

Ručním pracím se věnuje již od dětství. Dříve se nejvíce zajímala o pletení, paličkování, háčkování, vyšívání a malování na sklo.

Patří mezi osůbky, které musí neustále něco tvořit, a proto objevuje nové techniky za účelem obohacení nejen sebe samé ale i lidí z okolí.  Chodí na kurzy a učí se novým věcem, aby mohla své zkušenosti předat dál. V poslední době ji okouzlila malba na hedvábí, sklo, porcelán a textil, pletení košíků, hrátky s pedigem, keramika, patchwork a další.

Své zkušenosti předává dětem ve škole a v Tvořivé dílně HOLOS. Je členkou Holosu od roku 2008, nyní je v týmu volnočasových aktivit´centra Holos. Její úlohou je odborné vedení cílených programů pro rodiče, děti, jednotlivce v Tvořivé dílně HOLOS. Podílí se na léčebných programech Holos Centra, kde dochází k využití arteterapeutických technik pro lidi s duševními a psychiatrickými potížemi.

V listopadu roku 2011 získala certifikát k provádění Technik emoční svobody - Emotional Freedom Techniques (EFT).

bottom of page