top of page

Výzva - 5. vlna Holotropic ART 2019
Milí přátelé,

Dovolte mi, abych vás vyzval ke spolupráci na pokračujícím projektu „ Holotropic ART. Jistě buď vy sami, nebo je ve vašem okolí někdo, kdo tvoří pod vlivem holotropních stavů vědomí, ať už spontánních, nebo uměle navozených a tak integruje své nevšední zážitky. Jedná se zpravidla o obrazy, obrázky, mandaly, plastiky, sklo nebo cokoliv, co by stálo za zhlédnutí, ale v neposlední řadě také o poezii, prózu a hudbu. Mou vášní je tyto lidi oslovovat, vyhledávat, propojovat a prostřednictvím jejich osobních příběhů, ostatním lidem přiblížit jejich cestu a obohatit je tak o nevšední umělecký zážitek. Tento projekt je určen lidem, jež jsou občany ČR. Čas od času dělám tento projekt i s mezinárodní účastí.


Můj projekt nabízí:

 • Plnou úhradu nákladů pronájmu prestižních výstavních prostor na zámku v Linhartovech po dobu 2 měsíců

 • Zajištění výstavních panelů pro instalaci, funkční závěsný systém, přenosné panely pro umístění případných plastik /dle požadavků vystavovatele/

 • Zdarma vstup pro vás vaše přímé rodinné příslušníky na vernisáž vaší výstavy /nutno dodat jméno/ počet/ jež se uskuteční 7. září 2019, 17,00 hod na zámku v Linhartovech, jejíž součástí bude kulturní program a malé občerstvení.

 • Tisk dvojjazyčného katalogu 5. vlna Holotropic ART s uvedením vašeho jména, kontaktu, děl, osobního příběhu /podklady vámi dodané/

 • 2 ks katalogu k výstavě v ceně 300,- Kč zdarma

 • Možnost zdarma následně vystavovat v galerii Holos po dobu 2 měsíců v tzv. Ozvěnách Holotropic ART.

 • Možnost ubytování v rámci příprav výstavy v našem Holos centru, jež je od zámku Linhartovy nedaleko, zcela zdarma.

Můj požadavek pro tuto akci by byl:

 • Zpracování dokumentace dle zadání pro tisk katalogu /bude upřesněno na schůzce/ v daném určeném termínu. Nutno dodržet / grafika, zpracování katalogu, tiskárna/ !!!

 • 5 - 10 děl pro výstavu

 • Dále jsme vás chtěli požádat o darování jednoho z vašich vystavovaných děl do elektronické charitativní aukce, jež bude započata před výstavou /prosíme označit, které dílo to bude/.

 • Návoz a pomoc s instalací děl

 • Deinstalace a odvoz výstavy


Celý projekt podrobně představen s výčtem a fotografiemi s pořádaných výstav např. na Pražské Křižovatce, festivalu Bezručova Opava, Pražské Villy Pellé, Písecké brány a zámku v Linhartovech najdete zde: www.holotropicart.org


První, druhá,třetí a čtvrtá vlna holotropic art, již v tuto chvíli žije vlastním životem a probíhají výstavy po celé naší Republice. Věřím, že i vy přispějete k rozvoji tohoto nevšedního umění.

V příloze také ukázka jednoho z katalogů, jež byl pro tuto příležitost vytištěn.

Budu rád, když vy sami, nebo někdo z vašeho okolí, kdo takto tvoří, se se mnou zkontaktujete, abychom mohli spustit pátou vlnu Holotropic Art, která v minulém roce v podobě Holotropic ART a LSD byla úspěšná a oslovila stovky diváků nejen na konferenci 75. let LSD, ale také výstavách v ČR a na mezinárodní výstavě Holotropic ART v Linhartovech , kterou navštívilo více jak 3 tis obdivovatelů tohoto typu umění.


Pokud se rozhodnete vy, nebo někdo z vašeho okolí do projektu vstoupit prosím o kontakt se mnou a o účast na Transpersonálním fóru ČR 7. dubna 2019 v Olomouci Rezervujte si proto ve svém kalendáři tento termín. Přihlášení se na fórum zde: https://www.holos.cz/events/11-transpersonalni-forum


Těším se na vaše podnětné zprávy. Podělte se o váš příběh se svým okolím, jež může být pro mnohé inspirací. Prosím o přeposlání tohoto emailu všem, o kom si myslíte, že by jej projekt mohl zaujmout. Vřelé díky.


Hezké dny z Holosu a těším se na setkání s vámi.


Milan Hrabánek

Kurátor výstav

71 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page