top of page

Výstava obrazů Petry Paušové v Holos Centru 

Ozvěny Holotropic ART – Petra Paušová


Petra Paušová je jako vítr, který se dotýká duší svými obrazy, zvukem svého hlasu i léčebnou energií, kterou přináší do světa. Její cesta byla plná zkoušek, ale nikdy neztratila víru. V každém momentě se naučila naslouchat svému srdci a díky tomu se z popela vztyčila jako Fénix. Její život je mozaikou různých rolí – masérka, šamanka, léčitelka, terapeutka, malířka, básnířka, a mnoho dalších. Ale v každé z těchto rolí je jednotícím prvkem láska. Láska k lidem, láska k umění, láska k životu.


Ve své práci se věnuje energetické harmonizaci a kolibovým balančním technikám, které pomáhají člověku najít rovnováhu jak uvnitř, tak i vně. Její obrazy nejsou jenom malby, jsou to portály do její duše, do světa krásna a lásky, ve kterém žije. Petra Paušová je nejenom umělkyně, je to průvodkyně na cestě k vědomí, kde se spojují všechny části našeho bytí v jednotu. Její tvorba je světlem v temnotě, melodií v hluku a léčebným dotekem pro naše srdce.


Pokud jste nestihli Petřinu nedělní vernisáž, nevadí! Její obrazy můžete v Holos Centru vidět až do 11. července. Přijďte se podívat na tvorbu této jedinečné umělkyně!

21 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page