top of page

S kým se na výcviku GLT-Holos setkáte?S kým se setkáte během 3. běhu výcviku Grof® Legacy Training - Holos? Vedoucím výcviku je Milan Hrabánek, jeden ze světových učitelů pověřených Stanislavem a Brigitte Grofových. Milan má vice než 30ti leté zkušenosti s klinickým využitím holotropních stavů vědomí, které používá ve své práci v Mezinárodním transpersonálním centru Holos. Pomáhat mu při vedení výcviku budou kmenoví členové Holosu Jana Vysoudilová a Tomáš Váňa.


Nově s námi bude pro tento běh výcviku spolupracovat Jan Šikl, a to jako supervizor výcviku. Honza je psycholog, pedagog, psychoterapeut, má výcvik v psychoanalýze a jungovské analýze. Naše stávající supervizorka Jitka Vodňanská bude pokračovat v supervizi u pokračovacího studia prvních dvou výcvikových skupin.


Na vybraných modulech se setkáte také se zkušeným psychologem a psychoterapeutem Honzou Bendou, který bude přednášet například o emočních poruchách, smrti a umírání či o psychospirituální krizi.


Jsme velice rádi, že účast přislíbili opět také Michael Vančura a Standa Kudrle na témata psychospirituální krize a závislosti. Oba jsou také pověření učitelé Grof Legacy Training.


Náš výcvik je výjimečný také účastí lektorů ze světa a podobně jako v prvních dvou bězích výcviku se tak můžete těšit na Paula Grofa, Richarda Tarnase, Ricka Doblina, Rolanda Urbana a řadu dalších světových osobností.


Samozřejmě se uvidíte také se Stanislavem a Brigitte Grofovými, kteří podporují všechny světové GLT výcviky, starají se, aby vše probíhalo v souladu s jejich učením, s důrazem na kvalitu výcviku a také jeho etickou stránku.


Právě teď máte možnost se přidat do světové komunity Grof Legacy Training, prvním krokem je vyplnění přihlášky.25 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page