top of page

Projekt Holotropní dýchání ve vodě

Milí přátelé, vy co k nám jezdíte již delší dobu jistě víte o našich plánech na výstavbu hydropavilonu - poslední části Holos Centra, která ještě čeká na rekonstrukci.


Abychom mohli splnit náš slib, že do pár let se tento plán stane realitou, připravili jsme nový web www.hdvevode.cz a spouštíme tím mezinárodní projekt Holotropní dýchání ve vodě, abychom na vybudování hydropavilonu získali finance. Pouštíme se tak do velkého úkolu, ale jdeme do toho s vědomím, že pokud je náš záměr dobrý a dokážeme ho dobře vysvětlit, zcela jistě si své podporovatele najde. Těšíme se na to, protože nejde jen o budovu, nejde jen o bazén, ale jde o naše klienty, kteří díky terapiím ve vodním prostředí mohou rychleji nalézt cestu k úzdravě, a to je to, proč to děláme. Tvoříme vzorové pracoviště pro nové cesty seberozvoje a léčení.


Nyní vzniklo k projektu první video s představením Holos Centra:

Budeme rádi, když se zapojíte. Buďte s námi v kontaktu, ptejte se na to, co vás bude zajímat. Dejte o nás vědět ve svém okolí. Podpořte nás darem, odečitatelným od daní, jednorázovým nebo pravidelným. Pomozte nám jako dobrovolníci. Děkujeme!


230 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page