top of page

Ohlédnutí za květnem 

Milí přátelé,

 

květen byl pro naše Holos Centrum plný inspirativních a obohacujících událostí, které nám přinesly nové možnosti pro osobní růst a sebepoznání.

 

Měsíc jsme zahájili výletem Turistického klubu na Ondřejník. Společně jsme se vydali na nejvyšší vrchol pohoří Ondřejník – Skalku. Během túry jsme si užívali kamenitý terén, krásné lesy a úchvatné výhledy z hřebene. Byla to skvělá příležitost protáhnout tělo a vychutnat si krásy přírody. Další zajímavou událostí byla tvořivá dílna zaměřená na výrobu šperků. Účastníci si mohli vyzkoušet svou kreativitu a vytvořit si vlastní originální šperky. Tato dílna byla ideální pro ty, kteří si chtěli odpočinout od každodenních povinností a zároveň se ponořit do světa tvoření.

 

V polovině měsíce jsme pořádali týdenní sebepoznávací pobyt typu I. Tento intenzivní pobyt nabídl účastníkům bezpečné prostředí pro hlubokou práci na sobě a možnost poznat sebe sama do hloubky. Program byl navržen tak, aby podporoval osobní růst a transformaci. Zároveň jsme také zahájili výstavu Holotropic ART v Holosu, kde jsme představili díla Petry Paušové. Vernisáž byla součástí projektu Holotropic ART a poskytla prostor pro setkání s uměním, které vzniká z hlubokého vnitřního prožitku.

 

Konec měsíce byl věnován dalším aktivitám zaměřeným na sebepoznání a regeneraci. Jednodenní seminář Grofova® dýchání v malé skupině nabídl účastníkům možnost hlubšího sebepoznání a osobního růstu prostřednictvím holotropního dýchání. Skupina sdílení Lotos poskytla prostor pro otevřenou komunikaci a sdílení zkušeností, což přineslo podporu a porozumění mezi účastníky.

 

Květen jsme zakončili Relaxací s léčivou hudbou. Tato událost nabídla chvíle klidu, odpočinku a harmonie s pomocí léčivých nástrojů, což účastníkům pomohlo doplnit energii a zharmonizovat se. Tento měsíc byl plný událostí, které podpořily náš osobní růst, kreativitu a pohodu. Podrobnější informace o událostech a aktivitách naleznete v našich pravidelných newsletterech a na našich webových stránkách. Těšíme se na setkání s vámi!

 

Tým Holos Centrum

64 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page