top of page

Ohlédnutí za dubnem 

Milí přátelé,


duben byl pro naše Holos Centrum opět plný nezapomenutelných událostí a aktivit, které nám otevřely nové možnosti objevování a prožívání života.


Na začátku měsíce jsme se sešli na jednodenním semináři Grofova® dýchání v malé skupině, který nám poskytl prostor pro hlubší relaxaci a regeneraci a zároveň nám umožnil ponořit se do procesu hlubšího sebepoznání.


Během dubna jsme také měli tu čest hostit víkendový hlasový a pěvecký workshop s Brigitou Cmuntovou pod názvem Jarní hlasové probuzení. Účastníci se zde naučili propojit se s vlastním hlasem prostřednictvím různorodých hlasových cvičení, pohybu a práce s dechem, což přineslo nejen rozvoj hlasových schopností, ale také posílení vědomého spojení s vlastním tělem a emocemi.


Následoval další seminář Grofova® dýchání v malé skupině, který opět nabídl účastníkům možnost pro hlubší práci na sobě a sebepoznání. Účastníci se mohli ponořit do procesu transformace a osobního růstu pod vedením zkušených facilitátorů.

V rámci týdenního sebepoznávacího pobytu typu I jsme měli možnost prohloubit své sebepoznání v bezpečném a podporujícím prostředí. Tato událost umožnila osobní růst a poznání sebe sama v rámci komplexního programu.


Skupina sdílení Lotos nám poskytla prostor pro otevřenou komunikaci a sdílení našich prožitků a emocí. Setkání, které bylo dostupné jak osobně, tak i přes Skype, přineslo podporu a porozumění mezi účastníky.


Relaxace s léčivou hudbou nám přinesla chvíle klidu, odpočinku a harmonie s pomocí léčivých nástrojů. Tato událost nabídla prostor pro regeneraci a obnovu energie.

Turistický klub nás tentokrát zavedl na výlet po krásách Krnova, kde jsme měli možnost navštívit poutní kostel Panny Marie Sedmibolestné a obdivovat krásy přírody z rozhledny Cvilín a rozhledny Hanse Kudlicha.


Duben nám tak přinesl bohatý program událostí, které podpořily osobní růst, sebepoznání a harmonii s vlastním já.


Podrobnější informace o událostech a aktivitách naleznete v našich pravidelných newsletterech a na našich webových stránkách. Těšíme se na setkání s vámi!


Tým Holos Centrum

10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page