top of page

Ohlédnutí za červnem 

Milí přátelé,

 

červen byl pro naše Holos Centrum opět plný inspirujících a nezapomenutelných událostí. Rádi bychom se s vámi podělili o to, co jsme v tomto měsíci společně prožili.

 

Na začátku měsíce proběhl Týdenní sebepoznávací pobyt typ I. Tento pobyt nabídl účastníkům možnost hluboké práce na sobě v bezpečném prostředí. Program byl zaměřen na sebepoznání a osobní rozvoj, což všem zúčastněným přineslo mnoho cenných vhledů a zážitků.

 

Poté jsme otevřeli naše zahrady veřejnosti během Víkendu otevřených zahrad v Holosu. Návštěvníci, včetně rodin s dětmi, měli příležitost prohlédnout si naši krásnou relaxační zahradu a dozvědět se mnoho zajímavých informací o jejím udržování a využití.

 

Během měsíce se konaly jednodenní semináře Grofova dýchání v malé skupině. Tyto semináře poskytly prostor pro hlubší práci na sobě a sebepoznání pomocí techniky holotropního dýchání. Účastníci si mohli odpočinout, zregenerovat se a nalézt nové pohledy na své vnitřní světy.

 

Další akcí bylo vítání léta během Dvojitého Grofova dýchání. Tento zážitkový skupinový seminář zahrnoval nejen dvojnásobnou dávku holotropního dýchání, ale také bubnování a muzikoterapii. Účastníci tak měli příležitost prohloubit svou práci na sobě a oslavit příchod léta v rytmu a harmonii.

 

V polovině měsíce nás navštívil Petr Hába, který přednášel o zdraví z přírody. Přednáška byla spojena s autogramiádou jeho knihy zaměřené na fytoterapii v rámci onkologické léčby. Posluchači se dozvěděli o možnostech a limitech využití léčivých rostlin a přírodních prostředků v podpůrné léčbě.

 

Také se uskutečnilo pravidelné setkání Skupiny sdílení Lotos. Tato otevřená skupina je určena nejen pro klienty našeho centra, kteří procházejí individuálním terapeutickým programem, ale také pro jejich rodinné příslušníky. Setkání proběhlo osobně i přes Skype, což umožnilo širší účast a sdílení zkušeností a podpory.

 

Červen byl opravdu bohatý na události a každý z nás si mohl najít něco, co mu přineslo radost, inspiraci a hluboké osobní zážitky. Podrobnější informace o našich akcích naleznete v našich pravidelných newsletterech a na našich webových stránkách. Budeme se na Vás těšit na dalších akcích v Holos Centru.

 

Tým Holos Centrum


 

 

15 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page