top of page

Festival Vlaštovské schody 2024 v Holosu 

Milí přátelé,

 

s radostí vás zveme na devátý ročník hudebního benefičního minifestivalu Vlaštovské schody 2024, který se uskuteční 27. července 2024 od 17 hodin v prostorách našeho Holos Centra na adrese Marie Dolanské 12, Opava–Vlaštovičky. Již v 16 hodin však dojde k otevření našich bran, abyste měli prostor se na tuto událost připravit, či strávit pár chvil v našich zahradách.

 

Dvůr Holos Centra ožije multižánrovým open air hudebním festivalem, který nabídne pestrou škálu hudebních zážitků. Vystoupí nejen účastníci Letní pěvecké školy, ale také dvě výjimečné kapely:

 

JAMAIR

Skupina JAMAIR přináší spojení různých hudebních žánrů a kultur, představující svůj unikátní pohled na world music. Těšit se můžete na romské, španělské, sefardské písně a spirituály. Trio JAMAIR je tvořeno těmito interprety:

 

·      Jakub Racek – elektrická kytara, zpěv: kytarista oceněný Bluegrassovou asociací ČR jako kytarista roku, známý pro svou virtuózní interpretaci.

·      Mario Biháry – akordeon, piano, klávesy, zpěv: hudebník propojující romské hudební cítění s klasickou, folkovou i moderní hudbou, včetně jazzu.

·      Irena Budweiserová – perkuse, zpěv: zpěvačka s osobitým projevem při interpretaci spirituálů, gospelů, bluesových skladeb a vlastních písní.

 

My Dva Trio

Hudební skupina MY DVA TRIO vznikla ze synergie dua Václav Khýr a Jiří Šoltis, doplněného o houslistu Tomáše Vašuta. Jejich hudba, kombinující folkový nádech s různými hudebními vlivy, nabízí poutavé odstíny a pestrobarevný zvuk. Kapela má na svém kontě debutové album a připravuje druhou desku.

 

Přijďte si užít kvalitní muziku v krásném prostředí pod širým nebem, doplněnou o točené pivo, grilované maso a palačinky. Svou účastí zároveň podpoříte naši činnost – pomoc lidem v krizových životních situacích.

 


Těšíme se na vás!

 

Tým Holos Centrum14 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page