led 26

Poděkování, podpora.

0 komentář

 

Milí účastníci sebepoznávacího pobytu typ I. ve Vlaštovičkách,

Věříme, že jste všichni zdárně přijeli domů, a že váš pobyt u nás v programu, který jsme pro vás připravili, vám bude nadále inspirací a podporou pro vaše procesy sebepoznání a u některých i nalezení plného zdraví.

Chceme vám jen připomenout, že vše, čím jste během týdne prošli, je zapotřebí nechat usadit a stát se v tuto chvíli pouhým pozorovatelem všeho, co ve vás bude nadále pracovat a co k vám bude nadále přicházet. Ono hluboké přijetí a pochopení toho všeho se v čase stane nedílnou a obohacující zkušeností našeho osobního duchovního života. Nezapomeňte na to, že z naší strany jsme připraveni vám kdykoliv po domluvě pomoci s věcmi, u kterých byste nabývali dojem, že na ně nestačíte. A proto volejte v čase k tomu určeným denně Po - Pá 8:30 – 9:00, abychom si případně s vámi sjednali schůzku. Dle našich zkušeností základní stupeň integrace proběhne do pár dní, maximálně týdnů, a i proto za tímto účelem pro pocit vašeho klidu a bezpečí, ale i pro nás jako pro terapeuty, vám nabízíme uzavřenou skupinu sdílení účastníků vašeho pobytu. Zde naleznete odkaz pro přihlášení se na ni: https://www.holos.cz/events/sdileni-ucastniku-sebepoznavaciho-pobytu-i

V případě vaší potřeby sdílet věci dříve nebo pokračovat ve své osobní práci na sobě, nás prosím také kontaktujte.

Budeme se těšit na setkání s vámi 6. března v 10 hodin. V případě potřeby můžete využít možnosti příjezdu před nebo zůstat po, je možné vyznačit v přihlášce.

Stále i v nás doznívá čas a práce, kterou jsme společně během týdne s vámi zažili.

Na setkání s vámi se těší

Milan, Jana a Svaťka

Nejnovější příspěvky
  • V júli sa u mna rozvinul stav posadnutosti. Zacala som dostavat pokyny, ze sa mam zabit alebo mam zabit niekoho ineho alebo ze mam nejakym sposobom skodit. Naliehalo to na mna, aby som to urobila, a presviedcalo ma, ze je to vhodne. Bola som tak vydesena z toho, co sa mi deje. Bala som sa, ze nad tym stratim kontrolu a zacala som stracat schopnost rozoznat, co je dobre a co nie. V holose som bola 2 tyzdne, kde som si uvedomila, ze to, co citim, mozem citit a neznamema to, ze sa to aj realne deje. Mala som velmi intenzivne pocity, ze chcem odist, ze chcem opustit rodinu a velmi som sa tym pocitom branila, pretoze nic z toho som nechcela citit. Odmietala som nasledovat srdce a chcela som pretlacit mysel. Lebo mi to pripadalo spravne, tak ako to ja chcem. Avsak mysel nikdy nerozozna, co je dobre a co nie, to srdce! Velmi som sa branila vidiet pravdu a pocuvat svoje srdce. A zacala som sa bat lasky, sexuality a radosti. Pretoze ta mi zakazdym pripominala, ze nie som v srdci, ale v mysli. Hnevala som sa a ako! Bude to predsa podla mna. Ale cim viac som bojovala, tym sa moj stav zhorsoval. A cim viac som odmietala svoje srdce, tym vo vacsej nerovnovahe som bola. Potom ku nam prisla navsteva, moja milovana teta, a ja som vedela, ze musim emocie potlacit, aby som sa nejako zastabilizovala, a to mi poskytlo odstup od toho. A ja som tak mohla vidiet vacsi obraz a zacat sa zmierovat s tym, co je. Uz v tom nebol boj, ale mier. A ten pocit, co som citila! Boze! Citila som opat svoje srdce.... sla som opat do holosu - na holotropne dychanie, vedela som, ze pre tentokrat chcem pravde pozriet do oci. Proces som mala velmi intenzivny. Moje telo presne vedelo ako sa ma hybat, aby uvolnilo emocie a spomienky. Bola to vyzva to uvidiet, ale v srdci to bolo lahsie nez ked som to absolvovala v mysli predtym (a snazila sa o to aby som to ja ovladala a smerovala tam kam chcem). Dakujem za pomoc...
  • Moc děkuji za to, že jste a mohla jsem u vás být na individuálním rezidenčním pobytu a začít účelně pracovat s příčinami mých psychických problémů, které se vlekly a nabíraly na síle od dětství. Současná psychiatrie mně dala nálepku ‚celoživotní psychiatrický pacient‘ (vzhledem k rodinné anamnéze je to prý jasné) a nasadila mi hromadu prášků s tím, že bohužel nic jiného se dělat nedá. Vystřídala jsem řadu psychiatrů a prošla řadou psychoterapií (individuálních i skupinových), poznala jsem za tu dobu spoustu klientů s různými problémy a sdílela s nimi jejich zkušenosti s psychiatry/psychology. Za skoro nás všechny mohu konstatovat: je to zoufalé! Dopadla jsem na samé dno - to předávkování práškama (zvláště, když člověk psychiatrickým pacientem není) tam vede, a to direkt. Hnus velebnosti!...Zkrátka: Milý Holose (v celé své kráse od A až do Z), zachránil jsi mně život! To je to nejcennější (a vlastně i jediný) co mám, protože s ním jsem 24 hodin denně. Hodil jsi mi záchranou větev (a přece ta naděje existuje, navíc je v naší zemi!!!) a je to teda skvělej pocit z toho bahna vycházet, rodím se, měním se, poznávám se, je to dobrodružný a baví mě to! Páč to nejde ke dnu, ale naopak, pomalu, ale jistě! Juchůůů!
  • Připravili jsme pro vás tuto novou návštěvní knihu, kde můžete sdílet své zážitky a zkušenosti v Holos Centru s ostatními návštěvníky stránek.

Naše další weby

Rychlý kontakt

Holos Centrum
Marie Dolanské 12
746 01 Opava - Vlaštovičky

+420 773 615 324 

holos@holos.cz

Spolupracujeme

  • Facebook Social Icon

© 2003 - 2018 by Holos.