Inka Tichá

Vedoucí dobrovolnického centra
 

Kontakt:

+420 720 395 407

inka.jakimova@gmail.com

Životopis:

Původní profesí IT lektor, SW tester a web designer, v současné době kraniosakrální terapeut a průvodce v procesu transformace člověka a v období osobní krize. Zajímá mě téma osobní krize jako výzvy, způsoby integrování změn do života, jak najít v krizi cestu transformace k vyššímu vědomí sebe sama.

Můj životní příběh by se dal popsat s trochou nadsázky jako intenzivní sebezkušenostní výcvik již od raného dětství. Velká změna přišla během let 2010 – 2013, daly by se označit jako krize duchovního vývoje, která vyústila v řadu autoimunitních poruch a nemocí. Poté mi přišla do života kraniosakrální terapie a s ní uvědomění, že disponuji mocnými sebe uzdravujícími silami a tato zkušenost mě vrátila znovu do života. Kraniosakrální osteopatie a biodynamika se stala láskou mého života a vnímám ji jako prožívanou celistvost. Našla jsem v ní také smysl mého dalšího profesního života, prošla jsem výcvikem u BCST Radka Neškrabala, kde druhým rokem působím také jako asistent ve výcviku nových terapeutů.  

Od roku 2016 mám samostatnou praxi kraniosakrální osteopatie a biodynamiky.

Od roku 2018 působím v ARCADA NeuroMedical Center v Ostravě. 

HOLOS je pro mně místem, kde jsem "doma", kde mohu odhodit všechny svoje masky a role, kde se nemusím identifikovat se vším tam venku, co mě definuje. Jsem jen JÁ.  Velmi si vážím a oceňuji práci všech lidí v týmu HOLOS, je to srdcová záležitost s velkým přesahem k sebenaplnění. Dobrovolnickou činnost vnímám jako důležitou součást mého života a myslím si, že každý člověk, který je na určitém stupni vývoje svého vědomí, má touhu tvořit. Já už se neptám, co může svět dát mi, ptám se sama sebe, čím mohu já obohatit tento svět, co mohu poskytnout ze sebe sobě, přátelům, komunitě, společenství, Zemi, Vesmíru ... a to mě hluboce uspokojuje, naplňuje a činí můj život smysluplným. Vztahy jsou alfa-omega všeho, a dobré vztahy jsou základem dobrého bytí. Spojovat lidi a vytvářet vztahy, to je jeden z mých talentů, kterým mohu přispět.

Naše další weby

Rychlý kontakt

Holos Centrum
Marie Dolanské 12
746 01 Opava - Vlaštovičky

+420 773 615 324 

holos@holos.cz

Spolupracujeme

  • Facebook Social Icon

© 2003 - 2018 by Holos.