ne 12. 7. | Holos Centrum

Zdraví ve mně, zdraví v nás

Týdenní seminář určený rodičům, dětem, manželským a mileneckým párům, lidem, kteří spolu žijí nebo jednotlivcům, kteří se chtějí na společný život s někým připravit.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Zdraví ve mně, zdraví v nás

Čas a místo

12. 7. 2020 15:00 – 17. 7. 2020 13:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Týdenní seminář určený rodičům, dětem, manželským a mileneckým párům, lidem, kteří spolu žijí nebo jednotlivcům, kteří se chtějí na společný život s někým připravit.

Cílem našeho semináře bude systematická práce na poznání nejen sebe sama, ale také Vašich blízkých, s odhalením svých rezerv a možností. Bude využito znalostí z oborů: transpersonální psychologie – holotropního dýchání, psychologie, arteterapie, muzikoterapie, taneční, rodinné a sportovní terapie a dalších.

Podívejte se na stránku semináře s podrobným programem a informacemi.

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolovovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením osobně nebo telefonicky kontaktovat pro úvodní osobní či telefonický pohovor, při kterém bude, mimo jiné, zhodnoceno, zda Váš zdravotní stav vyhovuje metodě HD. U dětí a mládeže do 18 let je nutná osobní návštěva rodiče nebo zákonného zástupce v našem centru před přihlášením se na akci!

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

S sebou potřebujete:

 • Pro proces holotropního dýchání budete potřebovat: deku, napínací prostěradlo, polštářek, bavlněný(!) šátek na zakrytí očí, ručník, dostatečně volný oděv. Věci pro pobyt v přírodě (spacák, karimatku, hygienické potřeby, případně i stan), dostatek oblečení pro sport a práci s hlínou, plavky, přezůvky do budovy, kartičku pojištěnce, baterku, psací potřeby a blok, dvě bílá bavlněná trika na arte, hrací nástroje, bubny, chrastítka, nějakou tu hračku na mazlení, doporučujeme  kolo, dobrou náladu, chuť a výdrž na sobě pracovat.

Ubytování a stravování:

 • ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru
 • ve vlastním spacáku ve společných prostorech Centra nebo ve vlastím stanu na zahradě
 • cena včetně celodenní domácí stravy

Cena semináře:

 • Cena vč. ubytování v pokoji a celodenní stravy: 6900 Kč
 • Cena se slevou za spaní ve vlastním spacáku: 6400 Kč
 • Pro rodiny se třemi a více členy 10% sleva (Kontaktujte nás pro její uplatnění.)

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování či rezervaci sandplay. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 1 měsíc před začátkem. Při zrušení v době kratší než 1 měsíc před začátkem je storno poplatek 50%.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Seminář - ubytování v pokoji
  CZK 6,900
  CZK 6,900
  0
  CZK 0
 • Seminář - ve spacáku
  CZK 6,400
  CZK 6,400
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost