ne 14. 7. | Holos Centrum

Zdraví ve mně, zdraví v nás 14.7.2019

Týdenní seminář určený rodičům, dětem, manželským a mileneckým párům, lidem, kteří spolu žijí nebo jednotlivcům, kteří se chtějí na společný život s někým připravit.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Zdraví ve mně, zdraví v nás 14.7.2019

Čas a místo

14. 7. 2019 15:00 – 20. 7. 2019 15:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Týdenní seminář určený rodičům, dětem, manželským a mileneckým párům, lidem, kteří spolu žijí nebo jednotlivcům, kteří se chtějí na společný život s někým připravit.

Cílem našeho semináře bude systematická práce na poznání nejen sebe sama, ale také Vašich blízkých, s odhalením svých rezerv a možností. Bude využito znalostí z oborů: transpersonální psychologie – holotropního dýchání, psychologie, arteterapie, muzikoterapie, taneční, rodinné a sportovní terapie a dalších.

Podívejte se na stránku semináře s podrobným programem a informacemi.

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolovovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením osobně nebo telefonicky kontaktovat pro úvodní osobní či telefonický pohovor, při kterém bude, mimo jiné, zhodnoceno, zda Váš zdravotní stav vyhovuje metodě HD. U dětí a mládeže do 18 let je nutná osobní návštěva rodiče nebo zákonného zástupce v našem centru před přihlášením se na akci!

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

S sebou potřebujete:

 • Pro proces holotropního dýchání budete potřebovat: deku, napínací prostěradlo, polštářek, bavlněný(!) šátek na zakrytí očí, ručník, dostatečně volný oděv. Věci pro pobyt v přírodě (spacák, karimatku, hygienické potřeby, případně i stan), dostatek oblečení pro sport a práci s hlínou, plavky, přezůvky do budovy, kartičku pojištěnce, baterku, psací potřeby a blok, dvě bílá bavlněná trika na arte, hrací nástroje, bubny, chrastítka, nějakou tu hračku na mazlení, doporučujeme kolo, dobrou náladu, chuť a výdrž na sobě pracovat.

Ubytování a stravování:

 • ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru
 • ve vlastním spacáku ve společných prostorech Centra nebo ve vlastím stanu na zahradě
 • cena včetně celodenní domácí stravy

Cena semináře:

 • Cena vč. ubytování v pokoji a celodenní stravy: 6400 Kč
 • Cena se slevou za spaní ve vlastním spacáku: 5900 Kč
 • Pro rodiny se třemi a více členy 10% sleva (Kontaktujte nás pro její uplatnění.)

Výzkum holotropního dýchání:

Pokud splňujete níže uvedené podmínky, rádi bychom Vás požádali o účast v unikátním výzkumu, který má za cíl prokázat pozitivní vliv holotropního dýchání na psychiku člověka a stát se tak podkladem pro jednání se státními institucemi, pojišťovnami a dalšími subjekty, které by mohly zajistit rozšíření a zvýšení dostupnosti této techniky.

Podmínky pro účast ve výzkumu jsou:

 • Ještě nikdy jste se nezúčastnil/a holotropního dýchání
 • Nikdy v minulosti jste neužil/a přírodní psychedelika (marihuana, ayahuasca, peyotl, san pedro, bufo alvarius aj.) ani syntetická psychedelika (LSD, MDMA, ketamin, aj.)

Účast pro Vás bude znamenat vyplnění příslušného dotazníku, celkem 4x.

 • Jeden den před dýcháním
 • Jeden den po dýchání
 • Jeden měsíc po dýchání
 • Tři měsíce po dýchání

Jsou dva typy dotazníku, první typ (1) je určen lidem, kteří nikdy nemuseli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc.

Druhý typ (2) je určen lidem, kteří v minulosti museli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc. Prosíme v těchto případech o zaslání lékařské zprávy e-mailem.

Příslušný dotazník Vám s předstihem zašleme e-mailem. Prosím vemte na vědomí, že přihlášením se do výzkumu se zavazujete vyplnit dotazník v daném termínu (+- 24 hodin). Termíny vyplnění je nutné přesně dodržet, budeme vás s připomínkou vždy i kontaktovat. Nedodržení některého z termínů by způsobilo znehodnocení celého výzkumu!

U semináře v Holos Centru vás také poprosíme o účast na druhé části výzkumu - měření variability tepové frekvence před a po procesu HD.

V přihlášce máte možnost vyjádřit svůj souhlas či nesouhlas s účastí ve výzkumu.

Děkujeme. Více informací o celém výzkumu najdete zde.

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování či rezervaci sandplay. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 1 měsíc před začátkem. Při zrušení v době kratší než 1 měsíc před začátkem je storno poplatek 50% .

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Seminář - ubytování v pokoji
  CZK 6,400
  CZK 6,400
  0
  CZK 0
 • Seminář - ve spacáku
  CZK 5,900
  CZK 5,900
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost