so 15. 5. | Holos Centrum

Víkendový seminář holotropního dýchání

Zážitkový seminář holotropního dýchání ve velké skupině pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák Prof. S. Grofa.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Víkendový seminář holotropního dýchání

Čas a místo

15. 5. 13:00 – 16. 5. 17:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové jeho týmu. 

Pokud jste ještě v Holos Centru neabsolvovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné nás před přihlášením telefonicky kontaktovat. Společně se domluvíte na termínu vstupní konzultace.

Účast na akci je podmíněna negativním PCR testem na COVID-19 starým max. 48 hodin. Doporučujeme požádat svého lékaře, aby vás na PCR test poslal z důvodu účasti na léčebném pobytu. Rádi vám k tomu vystavíme potvrzení. V případě, že jste již očkováni a uběhlo více než 14 dní od očkování (druhou dávkou), stačí i antigenní test, který je možné udělat i na místě. 

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

Organizace semináře:

Seminář probíhá ve dvou dnech. V sobotu od 13 do 22 hodin, po úvodním seznámení s technikou, proběhne první kolo holotropního dýchání, které se opakuje druhý den v neděli od 9 do 17 hodin. Seminář je zakončen závěrečným sezením, při kterém účastníci sdílejí své prožitky.

Dostavte se vždy 30 minut před uvedeným začátkem.

Novinka pro vaší integraci:

Dvěma účastníkům nabízíme také možnost vyjádření svého zážitku pomocí metody Sandplay - Hra na písku. Rezervaci lze vyznačit v přihlášce, volba je dostupná prvním dvěma zájemcům.

Sandplay, doslovně „hra na písku“, je metoda, kterou rozpracovala Dora Kalff , žačka C.G.Junga. Metoda nabízí možnost vytvořit si na ohraničeném pískovišti s pomocí miniaturních předmětů symbolický obraz odpovídající našemu vnitřnímu světu. Hra s pískem je přirozenou součástí pro každého z nás a tak při této kreativní hře vstupujeme do kontaktu s nevědomými procesy. Tyto procesy zachycené obrazy stvořenými na písku pak podporují náš vlastní proces směřující k celistvosti.

S sebou potřebujete:

 • deku
 • napínací prostěradlo
 • polštářek
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • dostatečně volný oděv
 • domácí obuv
 • lehké jídlo na celý den
 • drobné občerstvení bude zajištěno.
 • spacák, karimatka (pokud nemáte zarezervován pokoj)

Ubytování a stravování:

V účastnickém poplatku je zahrnuto přenocování  v místě konání semináře s vlastním vybavením (spacák, karimatka). Stravování si zajišťuje každý sám, dle svých potřeb. K dispozici je na místě plně vybavená kuchyně.

Nově nabízíme prvním 25 zájemcům možnost si rezervovat za 250 Kč/noc postel ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společnou koupelnou. Rezervaci je možné vyznačit v přihlášce.

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování či rezervaci sandplay. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře. 

Z vážných zdravotních důvodů lze účast zrušit bez poplatku. 

V případě nepříznivé epidemiologické situace si vyhrazujeme právo seminář zrušit či odložit, v takovém případě máte nárok na vrácení peněz nebo možnost si peníze ponechat pro příště. 

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 2,600
  CZK 2,600
  0
  CZK 0
 • Ubytování v pokojíku
  CZK 250
  CZK 250
  0
  CZK 0
 • Vyprodáno
  Rezervace Sandplay-Hry v písku
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost