ne 11. 7. | Opava

Týden výtvarného tvoření

Registrace jsou uzavřeny
Týden výtvarného tvoření

Čas a místo

11. 7. 17:00 – 16. 7. 17:00
Opava, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Přijeďte si o prázdninách na týden odpočinout do klidného prostředí centra Holos a myslet jen na plátno, barvy a keramickou hlínu. Průvodci vám budou výborní lektoři a profesionální výtvarníci. V první půlce týdne se s Marrtinou Lupe Švarcovou naučíte základy olejomalby - od napnutí plátna a míchání barev až po výsledný obraz, ve druhé půlce se budete s Janou Černou věnovat keramice včetně točení na kruhu, modelování a glazování. Doplní ji Milan Hrabánek se zážitkovými sebepoznávacími technikami s keramickou hlínou.

Cena: 6900 Kč s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích 6400 Kč bez ubytování nebo s ubytováním ve vlastním spacáku

Cena zahrnuje: 6 hodin výuky denně, celodenní domácí strava (plná penze), ubytování a většinu materiálu. Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, případně pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě.

Co si vzít s sebou? Dostatek oblečení do ateliéru i na ven, psací potřeby a blok, nějakou tu hračku na mazlení , třeba i kolo, dobrou náladu a výdrž. Pro olejomalbu je potřeba si přivézt vlastní vlastní barvy, štětce, paletu, kalíšek a hadr. Ostatní materiál zajistíme. Zde jsou tipy na koupení těchto potřeb, je vhodné koupit si sadu barev a sadu štětců: sady barev: https://www.malirske-platno.cz/sady-olejovych-barieb štětce: https://www.malirske-platno.cz/vytvarne-potreby-stetce...

Co na Vás čeká? Vynikající podmínky - krásný ateliér, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, možnost výletu do přírody... Budeme pracovat v menší skupině, v dostatečně velkých prostorech i venku, v čistém a bezpečném prostředí.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Vstupenka s ubytováním
  CZK 6,900
  CZK 6,900
  0
  CZK 0
 • Vstupenka bez ubytování
  CZK 6,400
  CZK 6,400
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost