st 17. 4. | Holos Centrum

Tanec síly s ohněm

Srdečně vás zveme k šamanské cestě v tanci v energiích léčivého kola živlů na vlnách hudby Čtvrté setkání patří tanci s elementem OHNĚ: V tanci se necháme vést vnitřním ohněm vášně k životu a oslavíme vše, co jej vyživuje. Spojíme se s prvotním tvořivým impulsem, který nás vrhl do světa, s otázko
Přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno
Tanec síly s ohněm

Čas a místo

17. 4. 2019 18:00 – 20:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

V cyklu sedmi setkání procházíme medicínským kolem živlů, jenž je základním nástrojem poznání a tvoření životní cesty jednotlivce i univerza známým každé původní kultuře.

Třetí setkání patří tanci s elementem VZDUCHU:

- archetypem vnitřního muže, jasného vědomí a moudrosti

- sílou vystupující z lineárního času do času mýtického, v němž se naše cesta odvíjí v souladu s naším posláním a univerzálním řádem

- se sílou našich předků a s hlasy budoucnosti - hlasy těch, kdo přijdou po nás

Vneseme čerstvý vítr do oblastí našeho života, které potřebují provětrat a protančíme se k čistým pláním vědomí, na kterých můžeme tvořit nanovo.

Doprovázet nás bude na známější i jen málo známé hudební nástroje s citlivostí vůči aktuálnímu prožívání a dění ve skupině muzikoterapeutka Jana Vysoudilová (https://www.transpersonalni-terapie.cz/).

cena:

300 Kč za jednotlivé setkání

(Je možná snížená cena po dohodě pro maminky na mateřské, studenty, důchodce a lidi v životních situacích, které jim nedovolují platit plnou cenu.)

Toto setkání se z provozních důvodů uskuteční v Centru Holos v Opavě-Vlaštovičkách.

Do Vlaštoviček přijíždí autobus ve 14.52 (č.212 odjezd od Divadla v Opavě v 14.32). Budeme rádi, když zpět ti, kdo přijedou vozem, přiblíží ostatní účastníky do Opavy. Případně vypomůžeme s odvozem na vozovnu v Jaktaři po tanci my.

Další setkání se uskuteční 13.4., 18.5., 8.6. v Kodokai Opava v 15.30 - 17.30. Závěrečné setkání proběhne okolo ohně dne 22.6. 2019.

Přihlašujte se, prosím, do čtvrtka 21.3.2019.

vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521

Více informací: www.vesvemzivlu.cz

zpětná vazba tanečnice a terapeutky Zdeňky z minulého setkání:

"Ráda bych ještě jednou poděkovala za možnost pobýt a sdílet (se) v sobotním kruhu podobně naladěných tanečníků. Úžasné vedení, hudba, tanec, propojení, zpěv, živly aj., mě naplnilo radostí, že se něco tak přirozeného děje i tady u nás. A to díky Vám. Cítila jsem, jak se společným tvořením mění minimálně nejbližší okolí a také cesta domů - jen pár minut pěšky - byla v nové atmosféře. Ráda bych vyjádřila tímto aspoň minimální vděčnost, byť se mi to slovy přesně nedaří uchopit."

Přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno

Sdílet událost