so 21. 3. | Holos Centrum

Seminář holotropního dýchání - Opava 21.3.20 ZRUŠENO

Seminář je zrušený! Zážitkový seminář holotropního dýchání ve velké skupině pro práci na sobě a hlubší sebepoznání vhodný i pro začátečníky. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák Prof. S. Grofa.
Vstupenky nejsou v prodeji
Seminář holotropního dýchání - Opava 21.3.20 ZRUŠENO

Čas a místo

21. 3. 2020 13:00 – 22. 3. 2020 17:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové terapeutického týmu Holos. 

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolvovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením telefonicky kontaktovat. Společně se domluvíte na nejvhodnější formě a na termínu přípravného setkání. 

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

Organizace semináře:

Seminář probíhá ve dvou dnech. V sobotu od 13 do 21 hodin, po úvodním seznámení s technikou, proběhne první kolo holotropního dýchání, které se opakuje druhý den v neděli od 9 do 17 hodin. Seminář je zakončen závěrečným sezením, při kterém účastníci sdílejí své prožitky.

Dostavte se vždy 30 minut před uvedeným začátkem.

Pro vaší integraci:

Dvěma účastníkům nabízíme kromě malování mandaly také možnost vyjádření svého zážitku pomocí metody Sandplay - Hra na písku. Rezervaci lze vyznačit v přihlášce, volba je dostupná prvním dvěma zájemcům.

Sandplay, doslovně „hra na písku“, je metoda, kterou rozpracovala Dora Kalff , žačka C.G.Junga. Metoda nabízí možnost vytvořit si na ohraničeném pískovišti s pomocí miniaturních předmětů symbolický obraz odpovídající našemu vnitřnímu světu. Hra s pískem je přirozenou součástí pro každého z nás a tak při této kreativní hře vstupujeme do kontaktu s nevědomými procesy. Tyto procesy zachycené obrazy stvořenými na písku pak podporují náš vlastní proces směřující k celistvosti.

S sebou potřebujete:

  • deku
  • napínací prostěradlo
  • polštářek
  • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
  • ručník
  • dostatečně volný oděv
  • domácí obuv
  • lehké jídlo na celý den
  • drobné občerstvení bude zajištěno.
  • spacák, karimatka (pokud nemáte zarezervován pokoj)

Ubytování a stravování:

V účastnickém poplatku je zahrnuto přenocování  v místě konání semináře s vlastním vybavením (spacák, karimatka). Stravování si zajišťuje každý sám, dle svých potřeb. K dispozici je na místě plně vybavená kuchyně.

Prvním deseti zájemcům možnost si rezervovat za 250 Kč/noc postel ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou. Rezervaci je možné vyznačit v přihlášce.

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování či rezervaci sandplay. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Sdílet událost