pá 26. 2. | Holos Centrum

Šamanika - seminář holotropního dýchání Opava

Zážitkový seminář holotropního dýchání spojený s učením o šamanismu a výrobou šamanských masek. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák Prof. S. Grofa.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Šamanika - seminář holotropního dýchání Opava

Čas a místo

26. 2. 18:00 – 28. 2. 17:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové jeho týmu. 

Účast  na akci je vzhledem k nepříznivé  epidemiologické situaci podmíněna negativním testem na COVID-19, který Vám uděláme při příjezdu. Cena testu je 200 Kč. Pokud by výsledek byl pozitivní, platba za seminář Vám bude v plné výši vrácena.

 

Seminář šamanika je určen pro klienty, jež mají za sebou minimálně  jednu zkušenost standardního semináře HD. Seminář šamanika pracuje z nadstavbou šamanismu, výroby masek, což pro začínajícího je velmi náročné.

 

V rámci semináře šamanika je jako integrační technika výroba masek. Masku zformuje sitter na obličeji dýchače bezprostředně po procesu holotropního dýchání a v další části semináře si jí dýchač výtvarně dotvoří. Pro mnohé je proces tvorby masky či akt jejího sundání velmi silným léčivým momentem.

Součástí programu je i přednáška o šamanismu.

 

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

 

Organizace semináře:

Seminář Šamanika začíná již v pátek v 18 hodin! Dostavte se vždy 30 minut před uvedeným začátkem.

 

PROGRAM:

 

26.2. - 18:00 úvodní sharing, přednáška, ukázka výroby masky, film o šamanismu, ukončení kolem 22-23 hod.

 

27.2. - 9:00 úvodní sezení, 1 a 2. kolo holotropního dýchání,  ukončení programu kolem 22 - 23 hod

 

28.2. - 9:00 úvodní sezení, arte dílny, sdílení, závěrečné sezení. Předpokládaný konec 17:00 hod.

 

S sebou potřebujete:

 • deku
 • napínací prostěradlo
 • polštářek
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • dostatečně volný oděv
 • domácí obuv
 • lehké jídlo na celý den
 • drobné občerstvení bude zajištěno.
 • spacák, karimatka (pokud nemáte zarezervován pokoj)

 

Ubytování a stravování:

V účastnickém poplatku je zahrnuto přenocování  v místě konání semináře s vlastním vybavením (spacák, karimatka). Stravování si zajišťuje každý sám, dle svých potřeb. K dispozici je na místě plně vybavená kuchyně.

Nově nabízíme prvním deseti zájemcům možnost si rezervovat za 250 Kč/noc postel ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou. Rezervaci je možné vyznačit v přihlášce.

 

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování v pokoji. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

 

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

 

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Vyprodáno
  Základní cena semináře
  CZK 3,000
  CZK 3,000
  0
  CZK 0
 • Ubytování v pokojíku
  CZK 500
  CZK 500
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost