čt 29. 8. | Holos Centrum

Loučení s létem - prodloužený seminář holotropního dýchání 29.8.2019

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. Dvojité holotropní dýchání, holotropic live music, šamanismus, bubnování, indiánská sauna.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Loučení s létem - prodloužený seminář holotropního dýchání 29.8.2019

Čas a místo

29. 8. 2019 17:00 – 01. 9. 2019 17:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové jeho týmu. 

Pozor! Seminář je určen jen pro osoby, které už mají za sebou alespoň jeden proces holotropního dýchání.

Zveme vás na výjimečný seminář, který děláme jen jednou v roce, a který si získal u "dýchačů" velkou oblibu. Co je na něm tak zvláštího?

Seminář začíná již ve čtvrtek odpoledne v 17 hodin, závěr je pak v neděli odpoledne. Ve čtvrtek se seznámíme a naladíme, uděláme oheň, v pátek nás už čekají dvě kola holotropního dýchání - během pátku tedy každý jednou dýchá, jednou sittruje. V sobotu dopoledne je třetí kolo holotropního dýchání - tentokrát na živou hudbu, kterou tvoří naši muzikoterapeuti a také sitteři - Holotropic LIVE. Odpoledne připravujeme potní chýši, která je programem sobotního večera. V neděli dopoledne je pak čtvrté kolo dýchání - opět Holotropic LIVE. Následuje sdílení a závěr semináře.

Program je opravdu nabitý a není zde čas na teoretickou přípravu, proto umožňujeme účast pouze lidem, kteří už mají za sebou alespoň jeden proces holotropního dýchání.

Ubytování je jako obvykle možné na matraci ve vlastním spacáku, případně ve stanu na zahradě a nabízíme také možnost si rezervovat za 200 Kč/noc postel ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Stravování z vlastních zásob, každý máme při semináři jiné potřeby, k dispozici je pro vás plně vybavená kuchyně. Drobné občerstvení jako obvykle zajišťujeme.

S sebou věci jako na ostatní semináře + chrastítka, bubínky, bubny, tyčinky, zvonítka, a další – využijeme v holotropic live, šamanské masky ze seminářů  „Šamaniky“, mandaly pro „mandal show“.

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

S sebou potřebujete:

 • deku
 • napínací prostěradlo
 • polštářek
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • dostatečně volný oděv
 • domácí obuv
 • lehké jídlo na celý pobyt (obchod je vzdálen asi 4 km)
 • drobné občerstvení bude zajištěno.
 • spacák, karimatka (pokud nemáte zarezervován pokoj)
 • chrastítka, bubínky, bubny, tyčinky, zvonítka, a další
 • šamanské masky ze seminářů  „Šamaniky“, mandaly pro „mandal show“

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 4,700
  CZK 4,700
  0
  CZK 0
 • Měkká postel pro větší pohodlí
  CZK 600
  CZK 600
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost