ne 16. 8. | Holos Centrum

Letní škola tance v Holosu

Týdenní taneční dovolená pro začátečníky i pokročilé s profesionálními učiteli. Odpočinek, zábava a inspirace v bezpečném prostředí Holos Centra na venkově.
Přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno
Letní škola tance v Holosu

Čas a místo

16. 8. 2020 15:00 – 22. 8. 2020 19:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Týdenní workshop originálních latinsko-amerických a standardních tanců pro každého ve věku od 15 do 100 let, kdo tančí nebo chce s tancem začít!

Párové originální latinsko-americké a standardní tance (neděle - sobota)

Náplň: úvodní informace o tanci, výuka základů latinsko-amerických i standardních tanců, pro pokročilé nové vazby tř. B, A, individuální práce s lektory, závěrečný večer, výlet do botanické zahrady nebo muzea, koupání, táborák :-)

Cena: 6900 Kč s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích

          6400 Kč bez ubytování nebo s ubytováním ve vlastním spacáku

Cena zahrnuje: 6 hodin výuky denně, celodenní domácí strava (plná penze), ubytování, zábavný a pohybový program, vstupné do botanické zahrady nebo muzea.

Podívejte se na fotky z minulého roku!

Speciální host: 

Juraj Komora: Mezinárodní porotce latinskoamerických a standardních tanců, vynikající trenér 1.třídy, tanečník a choreograf z Bratislavy. 

Lektoři TŠ HOLOS:

Milan Hrabánek:  Tanečník mezinárodní třídy, choreograf, pedagog, zakladatel a vedoucí Taneční školy Holos. Vyučuje v Holosu Večerní taneční pro dospělé i Taneční klub.

Barbora Hrabánková: tanečnice, lektorka, miluje karibské tance a vyučuje v Holosu kromě párových tanců také Lady Styling - sólo tanec pro ženy. 

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, případně pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě.

Co na Vás čeká?

Vynikající podmínky - kvalitní taneční parket, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, video ukázky, výborná hudba s možností přehrání pro trénink, závěrečný slavnostní večer... a my, lektoři.

Co si vzít s sebou?

Dostatek oblečení pro trénink, boty na tanec (taneční, piškoty nebo plátěnky), psací potřeby a blok, vaši oblíbenou hudbu, nějakou tu hračku na mazlení, třeba i kolo, dobrou náladu a výdrž.

Závěrečný slavnostní večer:

Na závěr našeho letního tanečního pobytu ukážete nám, Vašim blízkým a místním vše to, co jste se naučili. Čeká na Vás možná i první taneční soutěž - "O Vlaštovský škrpál". Proto si přibalte i něco extra na sebe, fantazii se meze nekladou. Slavnostní večer začíná v sobotu 22. 8. 2020 v 16 hodin v sále Holos Centra. Fanoušci, rodiče a kamarádi jsou srdečně zváni. Kdo chce, může přespat do neděle, uděláme si večer táborák, budeme zpívat, bavit se...

Jak se přihlásit:

 V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Účastnický poplatek a stiskněte + u počtu kusů. Přihlásit můžete i více lidí najednou, pro každého budete vyzváni k zadání údajů.  

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře.

Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.  Vyhrazujeme si právo akci upravit či zrušit s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci.  

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 14 dní před začátkem. Při zrušení v době kratší než 14 dní před začátkem je storno poplatek 30%.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Párové tance s ubytováním
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
 • PárovéTance bez ubyt./ve spac.
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost