ne 18. 8. | Holos Centrum

Letní škola tance v Holosu 18.8.2019

Týdenní taneční workshop pro začátečníky i pokročilé s profesionálními učiteli tance Kubou Mazůchem a Milanem Hrabánkem!
Přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno
Letní škola tance v Holosu 18.8.2019

Čas a místo

18. 8. 2019 16:00 – 24. 8. 2019 19:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

Týdenní workshop originálních latinsko-amerických a standardních tanců pro každého ve věku od 15 do 100 let, kdo tančí nebo chce s tancem začít!

Latinu vás letos budou učit mistři světa v salse - Kuba Mazůch se svým týmem tanečníků z MG Dance. Výuky standardních tanců se zhostí vynikající pedagog a tanečník mezinárodní třídy Milan Hrabánek z TŠ Holos. Lektoři se prostřídají v obou skupinách, abyste si odnesli maximum informací, dovedností a zážitků. 

Skupina 1: Párové originální latinsko-americké a standardní tance (neděle - sobota)

Náplň: úvodní informace o tanci, výuka základů latinsko-amerických i standardních tanců, pro pokročilé nové vazby tř. B, A, individuální práce s lektory, závěrečný večer, výlet do botanické zahrady, koupání, tábornické hry a soutěže, poznávání přírody a noční hvězdné oblohy, táborák :-)

Cena: 6400 Kč s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích

          5900 Kč bez ubytování nebo s ubytováním ve vlastním spacáku

Cena zahrnuje: 6 hodin výuky denně, celodenní domácí strava, ubytování, zábavný a pohybový program, vstupné do botanické zahrady nebo muzea.

Pro členy Tanečního klubu Holos sleva 15%! Zadejte v přihlášce svůj slevový kód! 

Skupina 2: Latina pro ženy - sólo latinsko-americké tance ve všech formách (středa 15:00 - sobota 19:00)

Čtyři dny aktivního tance pro ženy v Kulturním a společenském centru Holos v Opavě-Vlaštovičkách.

Náplň: úvodní informace o tanci, výuka karibských tanců a základů latinsko-amerických tanců, individuální práce s lektory, závěrečný večer.,

Cena: 2400 Kč bez ubytování i stravy. (Možno dokoupit individuálně.)

Podívejte se na fotky z minulého roku!

Lektoři MG Dance:

Jakub Mazůch: finalista MS v latinskoamerických tancích, stříbrný medailista ze Světových her, vítěz Světových tanečních her v trojici karibských tanců - salsa, merengue, bachata, mistr Evropy v salse a 3.na MS v salse. Zakladatel taneční školy MG Dance, tvůrce projektu Dance For People, Největší taneční Karibik party v Ostravě, tanečník NDM a hlavní protagonista tanečního pořadu Rytmix na ČT: D

Tomáš Szabó: tanečník a lektor tanečního studia MG Dance, profesionální tanečník v salse v kategorii Pro-Am, milovník latinskoamerických rytmů a také afrického tance Semba. Vyučuje zejména individuální lekce pro dámy, slečny, ženy ať v latinskoamerickém či společenském rytmu. Choreograf spousty svatebních tanců.

Hana Szabó: tanečnice a lektorka tanečního studia MG Dance, milovnice latinskoamerických rytmů a a také speciálně afrického tance z Angoly - Kizomba. S Jakubem Mazůchem vede pravidelně taneční lekce salsy, bachaty, merengue, ale také hodiny společenských tanců.

Lektoři TŠ HOLOS:

Milan Hrabánek:  Tanečník mezinárodní třídy, choreograf, pedagog, zakladatel a vedoucí Taneční školy Holos. Vyučuje v Holosu Večerní taneční pro dospělé i Taneční klub.

Barbora Hrabánková: tanečnice, lektorka, miluje karibské tance a vyučuje v Holosu kromě párových tanců také Lady Styling - sólo tanec pro ženy. 

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, případně pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě.

Co na Vás čeká?

Vynikající podmínky - kvalitní taneční parket, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, video ukázky, výborná hudba s možností přehrání pro trénink, závěrečný slavnostní večer... a my, lektoři.

Co si vzít s sebou?

Dostatek oblečení pro trénink, boty na tanec (taneční, piškoty nebo plátěnky), psací potřeby a blok, vaši oblíbenou hudbu, nějakou tu hračku na mazlení, třeba i kolo, dobrou náladu a výdrž.

Závěrečný slavnostní večer:

Na závěr našeho letního tanečního pobytu ukážete nám, Vašim blízkým a místním vše to, co jste se naučili. Čeká na Vás možná i první taneční soutěž - "O Vlaštovský škrpál". Proto si přibalte i něco extra na sebe, fantazii se meze nekladou. Slavnostní večer začíná v sobotu 24. 8. 2019 v 17 hodin v sále Holos Centra. Fanoušci, rodiče a kamarádi jsou srdečně zváni. Kdo chce, může přespat do neděle, uděláme si večer táborák, budeme zpívat, bavit se...

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Účastnický poplatek a stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře.

Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 1 měsíc před začátkem. Při zrušení v době kratší než 1 měsíc před začátkem je storno poplatek 50%.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Vyprodáno
  Párové tance s ubytováním
  CZK 6,400
  CZK 6,400
  0
  CZK 0
 • PárovéTance bez ubyt./ve spac.
  CZK 5,900
  CZK 5,900
  0
  CZK 0
 • Latina pro ženy od 21.8.
  CZK 2,400
  CZK 2,400
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost