ne 25. 7. | Holos Centrum

Letní pěvecká škola

Týdenní pěvecký workshop pro začátečníky i pokročilé s profesionálními učiteli zpěvu. Objev svůj hlas! Odpočinek, zábava a inspirace v bezpečném prostředí Holos Centra na venkově.
Letní pěvecká škola

Čas a místo

25. 7. 17:00 – 01. 8. 11:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

6. ročník letní školy zpěvu, letos opět s profesionálními učiteli zpěvu  Brigitou Cmuntovou a Milanem Hrabánkem.

Brigita Cmuntová je zpěvačka, herečka, lektorka hlasu a jógy. Působí na konzervatoři Jaroslava Ježka jako pedagog zpěvu a  současně pracuje individuálně i skupinově s lidmi, kteří mají zájem o rozvoj skrze hlas, tělo a dech. Píše autorské písňové texty, které zpívá v pop/folkovém duu Brigita & Štěpán. Miluje přírodu, bylinky, pohyb a sebeobjevování.

Milan Hrabánek, kromě toho, že je vedoucí terapeutického týmu v Holosu, je také muzikálový zpěvák, tanečník, choreograf a učitel zpěvu. 

Naučíte se techniku, dýchání, rytmus, pohyb, sbor i individuální práci, učení songů a improvizaci. Workshop zakončíme společným koncertem na festivalu Vlaštovské schody 2021. Odjezd domů je možný po koncertu nebo v neděli 1.8. dopoledne. 

Podívejte se na fotky z minulého roku!

Cena: 6900 Kč ve dvou a třílůžkových pokojích

          6400 Kč bez ubytování nebo ve vlastním spacáku

V ceně je domácí celodenní strava (plná penze), ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v Holos Centru. A hlavně intenzivní výuka zpěvu 6 hodin denně!

Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v Holos Centru, se společnou koupelnou. 

Co si vzít s sebou?

Dostatek oblečení dovnitř i na ven, psací potřeby a blok, nějakou tu hračku na mazlení :-), třeba i kolo, dobrou náladu, hašlerky, vincentku a výdrž. Pro vystoupení můžete přibalit i něco extra na sebe. Pokud máte, můžete si vzít svůj osobní mikrofon. Pokud už máte vybranou písničku, na které budete chtít pracovat, vemte si k ní podklady - text, noty, případně podklad v mp3. Pokud vybráno nemáte a netušíte, co byste mohli zpívat - nevadí! Pomůžeme vám vybrat na místě, aby to dobře sedlo vašemu hlasu a dělalo vám to radost. 

Co na Vás čeká?

Vynikající podmínky - výborná zvuková aparatura, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, možnost výletu do přírody... Budeme pracovat v menší skupině, v dostatečně velkých prostorech i venku, v čistém a bezpečném prostředí. 

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Účastnický poplatek a stiskněte + u počtu kusů. Přihlásit můžete i více lidí najednou, pro každého budete vyzváni k zadání údajů. 

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře.

Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích. Vyhrazujeme si právo akci upravit či zrušit s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci. 

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 14 dní před začátkem. Při zrušení v době kratší než 14 dní před začátkem je storno poplatek 30% (nejedná-li se o vážné zdravotní důvody).

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Kurzovné včetně ubytování
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
 • Vyprodáno
  Kurzovné - bez ubytování
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost