ne 19. 7. | Holos Centrum

Letní pěvecká škola

Týdenní pěvecký workshop pro začátečníky i pokročilé s profesionálními učiteli zpěvu Petrem Millerem a Milanem Hrabánkem. Objev svůj hlas! Odpočinek, zábava a inspirace v bezpečném prostředí Holos Centra na venkově.
Přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno
Letní pěvecká škola

Čas a místo

19. 7. 2020 18:00 – 25. 7. 2020 23:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

5. ročník letní školy zpěvu, letos opět s profesionálními učiteli zpěvu Petrem Millerem a Milanem Hrabánkem.

Naučíte se techniku, dýchání, rytmus, pohyb, sbor i individuální práci, učení songů a improvizaci. Workshop zakončíme společným koncertem na festivalu Vlaštovské schody 2020. Odjezd domů je možný po koncertu nebo v neděli 26.7. dopoledne. 

Podívejte se na fotky z minulého roku!

Cena: 6900 Kč ve dvou a třílůžkových pokojích

          6400 Kč bez ubytování nebo ve vlastním spacáku

V ceně je domácí celodenní strava (plná penze), ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě. A hlavně intenzivní výuka zpěvu s Petrem Millerem a Milanem Hrabánkem 6 hodin denně!

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, případně pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě. 

Co si vzít s sebou?

Dostatek oblečení dovnitř i na ven, psací potřeby a blok, nějakou tu hračku na mazlení :-), třeba i kolo, dobrou náladu, hašlerky, vincentku a výdrž. Pro vystoupení můžete přibalit i něco extra na sebe. Pokud máte, můžete si vzít svůj osobní mikrofon. Pokud už máte vybranou písničku, na které budete chtít pracovat, vemte si k ní podklady - text, noty, případně podklad v mp3. Pokud vybráno nemáte a netušíte, co byste mohli zpívat - nevadí! Pomůžeme vám vybrat na místě, aby to dobře sedlo vašemu hlasu a dělalo vám to radost. 

Co na Vás čeká?

Vynikající podmínky - výborná zvuková aparatura, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, možnost výletu do přírody... Budeme pracovat v menší skupině, v dostatečně velkých prostorech i venku, v čistém a bezpečném prostředí. 

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Účastnický poplatek a stiskněte + u počtu kusů. Přihlásit můžete i více lidí najednou, pro každého budete vyzváni k zadání údajů. 

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře.

Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích. Vyhrazujeme si právo akci upravit či zrušit s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci. 

Storno podmínky:

Účast můžete zrušit bez poplatku 14 dní před začátkem. Při zrušení v době kratší než 14 dní před začátkem je storno poplatek 30% (nejedná-li se o vážné zdravotní důvody).

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Vyprodáno
  Kurzovné - ubytování v pokoji
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  CZK 6,900
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
 • Vyprodáno
  Kurzovné - ve spacáku
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  CZK 6,400
  Včetně DPH
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost