so 30. 11. | OS Slunečnice

"Když andělé přicházejí" - seminář holotropního dýchání - Děčín 30.11.2019

Andělský seminář holotropního dýchání, večer poezie, koncert na tibetské mísy a meditace.
Přihlašování již bylo ukončeno.
"Když andělé přicházejí" - seminář holotropního dýchání - Děčín 30.11.2019

Čas a místo

30. 11. 2019 13:00 – 01. 12. 2019 17:00
OS Slunečnice, Hudečkova 664/1, 405 02 Děčín, Česko

O události

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové jeho týmu. 

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolvovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením telefonicky kontaktovat. Společně se domluvíte na nejvhodnější formě a na termínu přípravného setkání. 

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

Organizace semináře:

Seminář probíhá ve dvou dnech. V sobotu od 13 do 21 hodin, v neděli od 9 do 17 hodin. V sobotu po úvodním seznámení s technikou, proběhne první kolo holotropního dýchání. Večer se na tomto semináři necháte unést tóny tibetských mís a dalších nástrojů. 

V neděli pak proběhne druhé kolo holotropního dýchání. Seminář je zakončen závěrečným sezením, při kterém účastníci sdílejí své prožitky. 

Dostavte se vždy 30 minut před uvedeným začátkem.

S sebou potřebujete:

 • deku
 • napínací prostěradlo
 • polštářek
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • dostatečně volný oděv
 • domácí obuv
 • lehké jídlo na celý den
 • drobné občerstvení bude zajištěno.
 • spacák, karimatka  

V účastnickém poplatku je zahrnuto přenocování v místě konání semináře s vlastním vybavením (spacák, karimatka). Stravování si zajišťuje každý sám, dle svých potřeb. Kuchyňka je na místě k dispozici. 

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby - ubytování či rezervaci sandplay. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 2,600
  CZK 2,600
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost