út 09. 4. | Holos Centrum

Holotropní dýchání v malé skupině 9.4.2019

Jednodenní seminář holotropního dýchání v malé skupině nabízí větší prostor pro individuální práci.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Holotropní dýchání v malé skupině 9.4.2019

Čas a místo

09. 4. 2019 8:30 – 16:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové terapeutického týmu Holos.

Holotropní dýchání v malé skupině do max. 10 osob je určeno zejména klientům, pro které z nějakého důvodu není vhodná účast na klasickém semináři ve velké skupině. Je zde větší prostor pro individuální práci s terapeutem. Účastníci přijíždějí ráno na 8:30 hodin, doporučujeme případně využít naší nabídku ubytování a přijet o den dříve. Závěr je odpoledne kolem 16 hodiny. Všichni účastníci dýchají zároveň za dohledu našich zkušených sitterů a floaterů, následuje společné sdílení.

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolvovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením telefonicky kontaktovat. Společně se domluvíte na nejvhodnější formě a na termínu přípravného setkání.

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani Zejména věnujte pozornost indikacím a kontraindikacím.

S sebou potřebujete:

 • volný oděv na převlečení
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • domácí obuv
 • lehké jídlo (kuchyně je k dispozici)
 • je možné si vzít vlastní deku a polštářek, není podmínkou

Nabídka ubytování:

Účastníkům malých skupin nabízíme ubytování před či po sezení ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Rezervaci ubytování je možné vyznačit v přihlášce. Zejména pokud jste zdaleka, vřele tuto možnost doporučujeme, ať jste na práci s holotropním dýcháním odpočinutí. Ubytování den předem je možné mezi 16 a 20 hodinou.

Výzkum holotropního dýchání:

Pokud splňujete níže uvedené podmínky, rádi bychom Vás požádali o účast v unikátním výzkumu, který má za cíl prokázat pozitivní vliv holotropního dýchání na psychiku člověka a stát se tak podkladem pro jednání se státními institucemi, pojišťovnami a dalšími subjekty, které by mohly zajistit rozšíření a zvýšení dostupnosti této techniky.

Podmínky pro účast ve výzkumu jsou:

 • Ještě nikdy jste se nezúčastnil/a holotropního dýchání
 • Nikdy v minulosti jste neužil/a přírodní psychedelika (marihuana, ayahuasca, peyotl, san pedro, bufo alvarius aj.) ani syntetická psychedelika (LSD, MDMA, ketamin, aj.)

Účast pro Vás bude znamenat vyplnění příslušného dotazníku, celkem 4x.

 • Jeden den před dýcháním
 • Jeden den po dýchání
 • Jeden měsíc po dýchání
 • Tři měsíce po dýchání

Jsou dva typy dotazníku, první typ (1) je určen lidem, kteří nikdy nemuseli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc.

Druhý typ (2) je určen lidem, kteří v minulosti museli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc. Prosíme v těchto případech o zaslání lékařské zprávy e-mailem.

Příslušný dotazník Vám s předstihem zašleme e-mailem. Prosím vemte na vědomí, že přihlášením se do výzkumu se zavazujete vyplnit dotazník v daném termínu (+- 24 hodin). Termíny vyplnění je nutné přesně dodržet, budeme vás s připomínkou vždy i kontaktovat. Nedodržení některého z termínů by způsobilo znehodnocení celého výzkumu!

U semináře v Holos Centru vás také poprosíme o účast na druhé části výzkumu - měření variability tepové frekvence před a po procesu HD.

V přihlášce máte možnost vyjádřit svůj souhlas či nesouhlas s účastí ve výzkumu.

Děkujeme. Více informací o celém výzkumu najdete zde.

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby, např. ubytování. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 2,400
  CZK 2,400
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc před seminářem
  CZK 350
  CZK 350
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc po semináři
  CZK 350
  CZK 350
  0
  CZK 0
 • Vegetariánský oběd za 120 Kč.
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost