út 24. 11. | Holos Centrum

Holotropní dýchání v malé skupině

Jednodenní seminář holotropního dýchání v malé skupině nabízí větší prostor pro individuální práci.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Holotropní dýchání v malé skupině

Čas a místo

24. 11. 2020 8:30 – 17:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

V rámci transpersonální psychologie vedou střídavě MUDr. Milan Hrabánek a Mgr. Jana Vysoudilová, certifikovaní instruktoři holotropního dýchání, a členové terapeutického týmu Holos.  

Holotropní dýchání v malé skupině do max. 10 osob je určeno zejména našim stávajícím klientům, pro které z nějakého důvodu není vhodná účast na klasickém semináři ve velké skupině. Je zde větší prostor pro individuální práci s terapeutem. Účastníci přijíždějí ráno na 8:30 hodin, doporučujeme případně využít naší nabídku ubytování a přijet o den dříve. Závěr je odpoledne kolem 16 hodiny. Všichni účastníci dýchají zároveň za dohledu našich zkušených sitterů a floaterů, následuje společné sdílení.

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolvovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením telefonicky kontaktovat. Společně se domluvíte na nejvhodnější formě a na termínu přípravného setkání. 

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani Zejména věnujte pozornost indikacím a kontraindikacím. 

S sebou potřebujete:

 • volný oděv na převlečení
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • domácí obuv
 • lehké jídlo (kuchyně je k dispozici, je také možné v přihlášce objednat oběd)
 • je možné si vzít vlastní deku a polštářek, není podmínkou

Nabídka ubytování:

Účastníkům malých skupin nabízíme ubytování před či po sezení ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Rezervaci ubytování je možné vyznačit v přihlášce. Zejména pokud jste zdaleka, vřele tuto možnost doporučujeme, ať jste na práci s holotropním dýcháním odpočinutí. Ubytování den předem je možné mezi 16 a 20 hodinou. 

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby, např. ubytování. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 2,600
  CZK 2,600
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc před seminářem
  CZK 400
  CZK 400
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc po semináři
  CZK 400
  CZK 400
  0
  CZK 0
 • Vegetariánský oběd
  CZK 140
  CZK 140
  0
  CZK 0
 • Náhradník
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost