út 20. 11. | Holos Centrum

Holotropní dýchání v malé skupině 20.11.2018

Jednodenní seminář holotropního dýchání v malé skupině nabízí větší prostor pro individuální práci.
Přihlašování již bylo ukončeno.
Holotropní dýchání v malé skupině 20.11.2018

Čas a místo

20. 11. 2018 8:30 – 16:00
Holos Centrum, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O události

V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové terapeutického týmu Holos.

Holotropní dýchání v malé skupině do max. 10 osob je určeno zejména klientům, pro které z nějakého důvodu není vhodná účast na klasickém semináři ve velké skupině. Je zde větší prostor pro individuální práci s terapeutem. Účastníci přijíždějí ráno na 8:30 hodin, doporučujeme případně využít naší nabídku ubytování a přijet o den dříve. Závěr je odpoledne kolem 16 hodiny. Všichni účastníci dýchají zároveň za dohledu našich zkušených sitterů a floaterů, následuje společné sdílení.

Pokud jste ještě u MUDr. Milana Hrabánka neabsolovovali žádný seminář holotropního dýchání, je nutné jej před přihlášením osobně nebo telefonicky kontaktovat pro úvodní osobní či telefonický pohovor, při kterém bude, mimo jiné, zhodnoceno, zda Váš zdravotní stav vyhovuje metodě HD.

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: https://holos.cz/holotropni-dychani Zejména věnujte pozornost indikacím a kontraindikacím.

S sebou potřebujete:

 • volný oděv na převlečení
 • bavlněný(!) šátek na zakrytí očí
 • ručník
 • domácí obuv
 • lehké jídlo (kuchyně je k dispozici)
 • je možné si vzít vlastní deku a polštářek, není podmínkou

Nabídka ubytování:

Účastníkům malých skupin nabízíme ubytování před či po sezení ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Rezervaci ubytování je možné vyznačit v přihlášce. Zejména pokud jste zdaleka, vřele tuto možnost doporučujeme, ať jste na práci s holotropním dýcháním odpočinutí. Ubytování den předem je možné mezi 16 a 20 hodinou.

Výzkum holotropního dýchání:

Pokud splňujete níže uvedené podmínky, rádi bychom Vás požádali o účast v unikátním výzkumu, který má za cíl prokázat pozitivní vliv holotropního dýchání na psychiku člověka a stát se tak podkladem pro jednání se státními institucemi, pojišťovnami a dalšími subjekty, které by mohly zajistit rozšíření a zvýšení dostupnosti této techniky.

Podmínky pro účast ve výzkumu jsou:

 • Ještě nikdy jste se nezúčastnil/a holotropního dýchání
 • Nikdy v minulosti jste neužil/a přírodní psychedelika (marihuana, ayahuasca, peyotl, san pedro, bufo alvarius aj.) ani syntetická psychedelika (LSD, MDMA, ketamin, aj.)

Účast pro Vás bude znamenat vyplnění příslušného dotazníku, celkem 4x.

 • Jeden den před dýcháním
 • Jeden den po dýchání
 • Jeden měsíc po dýchání
 • Tři měsíce po dýchání

Jsou dva typy dotazníku, první typ (1) je určen lidem, kteří nikdy nemuseli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc.

Druhý typ (2) je určen lidem, kteří v minulosti museli vyhledat psychologickou či psychiatrickou pomoc. Prosíme v těchto případech o zaslání lékařské zprávy e-mailem.

Příslušný dotazník Vám s předstihem zašleme e-mailem. Prosím vemte na vědomí, že přihlášením se do výzkumu se zavazujete vyplnit dotazník v daném termínu (+- 24 hodin). Nedodržení tohoto závazku bude postihováno pokutou ve výši 10.000 Kč.

U semináře v Holos Centru vás také poprosíme o účast na druhé části výzkumu - měření variability tepové frekvence před a po procesu HD.

V přihlášce máte možnost vyjádřit svůj souhlas či nesouhlas s účastí ve výzkumu.

Děkujeme. Více informací o celém výzkumu najdete zde.

Jak se přihlásit:

V sekci Registrace, která je hned pod tímto textem, vyberte Základní cenu semináře: stiskněte + u počtu kusů, aby byl počet kusů 1. Stejným způsobem můžete přidat i další volby, např. ubytování. Poté klikněte na tlačítko Pokladna a vyplňte uvedenou přihlášku.

Pro každého účastníka je potřeba provést registraci zvlášť.

Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem číslo účtu pro zaplacení ceny semináře. Pokud vám e-mail nepřijde, zkontrolujte svou složku hromadné pošty či spamu, někdy tam i naše e-maily spadnou.

Podmínky:

Tato přihláška je závazná. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) a pochopil(a) podmínky, kontraindikace účasti na semináři HD (odkaz) a můj zdravotní stav je v tomto smyslu vyhovující. Souhlasím s případným zveřejněním svých fotografií ve sdělovacích prostředcích.

Storno podmínky:

Upozorňujeme, že přihlášku lze bez poplatku zrušit nejpozději 7 dní před začátkem semináře.

V případě zrušení přihlášky v době kratší než 7 dní účtujeme storno poplatek 30% ze základní ceny semináře.

V případě neúčasti na semináři či zrušení přihlášky v době kratší než 24 hodin před začátkem semináře účtujeme storno poplatek 100% ze základní ceny semináře.

Registrace
Cena
Kusů
Celkem
 • Základní cena semináře
  CZK 2,400
  CZK 2,400
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc před seminářem
  CZK 350
  CZK 350
  0
  CZK 0
 • Ubytování noc po semináři
  CZK 350
  CZK 350
  0
  CZK 0
 • Vegetariánský oběd za 120 Kč
  CZK 0
  CZK 0
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost