ne 25. 4. | TEAMS videokonference

14. Transpersonální fórum ČR ONLINE

Čtrnácté setkání Transpersonálního fóra. Otevřeno pro všechny zájemce o spolupráci v oborech s transpersonálním přesahem, tentokrát jako online videokonference.
Zakázat přihlašování
14. Transpersonální fórum ČR ONLINE

Čas a místo

25. 4. 10:00 – 16:00
TEAMS videokonference

O události

Srdečně vás zveme na 14. Transpersonální fórum ČR, které již podruhé proběhne online jako videokonference přes TEAMS. Stačí vám tedy počítač, případně telefon a můžete se připojit z pohodlí domova. Online prostor bude moderovat Milan Hrabánek.

Transpersonální fórum je otevřená platforma sdružující osobnosti, subjekty, různých profesí oborů přírodních věd, filosofických, či duchovních, jež ve své práci uplatňují a evidují transpersonální přesah. Posláním této  platformy je  propojení, podpora a koordinace činnosti těchto oborů a tím následně zvyšování úrovně lidského poznání.

Seznámíme vás s novinkami z Holosu a jsme také otevřeni vašim příspěvkům a nápadům. Pokud byste chtěli i vy sdělit něco do éteru transpersonálního života v ČR, buď za organizaci, nebo jednotlivce, je tento prostor, jako obvykle, určen i vám.

Pro vytvoření programu Transpersonálního fóra nám ve vaší přihlášce prosím sdělte název a časovou dotaci vašeho příspěvku s max. délkou 15 minut, který byste na setkání chtěli přednést, a to do pátku 23. dubna.

Neděle 25. dubna 2021   10:00 - 13:00      14:00 - 16:00

(Program se bude odvíjet od množství vašich příspěvků.)

Účast na Transpersonálním fóru je zdarma, stačí se přihlásit kliknutím na tlačítko Registrovat.  Po přihlášení vám jako automatická odpověď přijde odkaz na TEAMS videokonferenci, pomocí kterého se v neděli přihlásíte. Zkontrolujte i složku se spamem, pokud by vám e-mail nepřišel, kontaktujte nás.

Zakázat přihlašování

Sdílet událost