ne 15. 11. | TEAMS videokonference

13. Transpersonální fórum ONLINE

Třinácté setkání Transpersonálního fóra. Otevřeno pro všechny zájemce o spolupráci v oborech s transpersonálním přesahem, tentokrát jako online videokonference.
Zakázat přihlašování
13. Transpersonální fórum ONLINE

Čas a místo

15. 11. 2020 10:00 – 16:00
TEAMS videokonference

O události

Děkujeme  za účast na fóru. Sešlo se nás více jak 100 účastníků, což  pravděpodobně bylo způspbeno nejen vašim obrovským zájmem, ale také  možností on line.  Díky všem za příspěvky, podporu, připojení se ze  zahraničí, Rakousko, Norsko, Dánsko, Slovensko a další....Byla to krásná  pozitivní energie plná podpory a touhy tvořit společně. Vřelé díky za  to. Program fóra jsme v online prostoru naplnili během první části a  fórum jsme tedy  ve 13:00 zakončili.  Zápis rozešleme e-mailem a  zveřejníme na tacz.org.

----

Aktualizace: Pro velký zájem o účast na ONLINE Transpersonálním fóru jsme se rozhodli jej uspořádat přes aplikaci TEAMS, která umožňuje připojení více účastníků než Skype. Ti z vás, co se již přihlásili od nás obdržíte do pátku nový odkaz pro připojení. 

----

Srdečně vás zveme na 13. Transpersonální fórum ČR, které proběhne tentokrát online jako videokonference přes TEAMS. Stačí vám tedy počítač, případně telefon a můžete se připojit z pohodlí domova. Online prostor bude moderovat Milan Hrabánek.

Transpersonální fórum je otevřená platforma sdružující osobnosti, subjekty, různých profesí oborů přírodních věd, filosofických, či duchovních, jež ve své práci uplatňují a evidují transpersonální přesah. Posláním této  platformy je  propojení, podpora a koordinace činnosti těchto oborů a tím následně zvyšování úrovně lidského poznání.

Kvůli epidemii koronaviru se neuskutečnilo jarní setkání a máme tak pro vás hodně novinek z transpersonálního světa, se kterými vás rádi seznámíme. Jsme také otevřeni vašim příspěvkům a nápadům. Pokud byste chtěli i vy sdělit něco do éteru transpersonálního života v ČR, buď za organizaci, nebo jednotlivce, je tento prostor, jako obvykle, určen i vám.

Pro vytvoření programu Transpersonálního fóra nám ve vaší přihlášce prosím sdělte název a časovou dotaci vašeho příspěvku s max. délkou 15 minut, který byste na setkání chtěli přednést, a to do pátku 13. listopadu.

Neděle 15. listopadu   10:00 - 13:00      14:00 - 16:00

(Program se bude odvíjet od množství vašich příspěvků.)

Účast na Transpersonálním fóru je zdarma, stačí se přihlásit kliknutím na tlačítko Registrovat.  Po přihlášení vám jako automatická odpověď přijde odkaz na TEAMS videokonferenci, pomocí kterého se v neděli přihlásíte. Zkontrolujte i složku se spamem, pokud by vám e-mail nepřišel, kontaktujte nás.:

Zakázat přihlašování

Sdílet událost